Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek engem akar vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek engem akar vagy még ő sem tudja mit szeretne?

Figyelt kérdés
Nyáron szakitottunk a barátommal. Egyből összejött egy másik lánnyal akivel 8 év korkülöndség van köztük. Szeptember óta megint jóban vagyunk az exemmel felkeresett és írogatni kezdett napi szinten beszélünk azóta, de csak azért mert ő ír. Kb. 1 hónapja több is van közöttünk de azt dumáltuk meg az elején h csak sex. A lánnyal állandóan veszekednek és nem is nagyon beszélnek egymással mert a csaj nem ír neki és nem is hívja vissza. Azt sem tudja, hogy mi szoktunk egymással beszélni. Én ki szeretnék békülni vele, de félek, h ő nem. Szerintetek mit csináljak h lépjen vmit? Ha szeretné a másik lányt nem csinálná ezt vele.
2016. nov. 14. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi naiv nőt, beszarás..

Kedves exednek két punci jobb, mint egy punci, ennyi az egész. Te meg asszisztálsz hozzá, csak gratulálni tudok.

2016. nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem dugtak még a csajjal mert a lány nem akarja. 19 éves.
2016. nov. 14. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Na tessék, akkor meg is van a válasz, miért keres téged.
2016. nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na igen ezt beszéltük is amikor elkezdtük hogy inkább egymással mint egy idegennel. De viszont én azért reménykedem h békülne majd mert folyamatosan keres pedig nem lenne muszály. Van amikor napi több órát is dumálunk. Ha csajjal is veszekednek nekem mondja el. Az egyik haverja is mondta akivel én is jóban vagyok h szokott rólam beszélni eleg sűrűn.
2016. nov. 14. 22:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Neharagudj biztos rosszul fog esni h ezt olvasod de szerintem 2 okbol keres teged. Az egyik oka a szex a masik meg az h lelkiszemetesnek hasznal..plussz szerintem van olyan onzo is h azert is irogat h ne lepj tul rajta.
2016. nov. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kedvesem.

o dugni akar.

ennyi.

ha te kellenel,veled lenne.vagy probalna helyrehozni a dolgot. Nem pedig veled csalna a baratnojet. De majd rajossz.

keres. Es? Emberileg nem utal. Nem feltetlen jelenti,hogy valojaban beled van esve.

tapasztaltam ilyet en is...:) naiv korszakomban.

2016. nov. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!