Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Hogy lehet ezen túl lépni? (Ha lehet)

Figyelt kérdés

Szóval 3 hónapal ezelőtt facebookon rataláltam egy nőre.Sose csináltam ilyet de ráirtam csak úgy ismeretlenül.Elkezdtünk beszélgetni...

Ő külföldön él,van párkapcsolata de már csak mint 2 lakótárs élnek együtt,nincs szex stb...szóval rossz a kapcsolatuk.A nő 28 éves,én 21 vagyok.

3 hónapon keresztül minden nap,szinte egész nap beszéltünk..

Belé szerettem ,tudom hülyeség...de igy van.

2 hónap után elmondtam neki,el akartam köszönni,merthogy ugysem lehet semmi.Könyörgött hogy ne tegyem mert szeret,szüksége van rám..

Viszont a korkülönbség miatt azt mondta nem tud velem lenni,egyszerüen nem tudna velem lenni ugy,hogy idősebb tőlem 7 évvel.Azt mondta,adjak még időt neki..

Vasarnap mondtam neki,hogy ha nem akar velem lenni,akkor hagyjuk az egészet.Azóta nem irtunk,nem beszéltünk..


Annyira hiányzik :(

Szeretem nagyon..csak rá gondolok,egyfolytában azt várom,hogy hatha ur,pedig tudom ez nem fog megtörténni...

Mit csináljak most?Történt mar veletek ilyen?


2016. nov. 16. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:

"egyszerüen nem tudna velem lenni ugy,hogy idősebb tőlem 7 évvel"

"Azt mondta,adjak még időt neki.. "


A két kijelentés üti egymást.

Ő maga sem tudja, hogy mit akar.

Szerintem hagyd a fenébe, 21 éves vagy, élvezd az életet, kerüld a bonyodalmakat.

2016. nov. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy ezt kellene tennem....de hiányzik nagyon :(

Szeretem..sosem éreztem még ilyet egy nő irant sem.A nők akik előtte voltak őket személyesen ismertem meg,találkoztam velük,megérinthettem őket stb..

Erre jött ő akit csak képen és cmon láttam,telefonon beszéltem vele és teljesen belészerettem...

2016. nov. 16. 15:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy hiszed, hogy szereted.

Nem ismered igazán és kialakítottál egy gyerekes (bocs) álomképet róla, ami messze nem a valóság.

Ha belebonyolódsz ebbe az egészbe, egyre nehezebben fogsz kimászni belőle.

2016. nov. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szeretem hidd el..túlsagosan is :(
2016. nov. 16. 16:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet valakit megismerni puszta levelezgetéssel. Nyilván aki levelez, az a jó oldalát mutatja, mint ahogy te is azt láttatod. Ráadásul, ha az ember szerelmes lesz, akkor mindent sokkal szebb színben lát. Laknál csak vele pár hónapig, egyből meglátnád az igazi énjét. Persze az is lehet, hogy valóban szinte tökéletes lény, de te is tudod, hogy ennek igen kicsi a lehetősége.


Egyébként a barátom és köztem szintén 7 év van és én vagyok az idősebb. 19 éves volt, amikor megismertem, én meg 26. Senki nem jósolt nekünk nagy jövőt, de azóta is együtt vagyunk - 18 éve.

Szerintem nem a korkülönbség a probléma nálatok, de azért az sem túl szerencsés.

2016. nov. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Persze ebben igazad van,ha együtt élnénk akkor jobban megismernénk a másikat...minden jó és rossz szokásáva együtt.De valahogy nála azt érzem...hogy igen ő az aki kell.


Ő ezt mondta,hogy a kor a gond.Egyébként nagyon egy hullamhosszon voltunk és tényleg minden jól működött...


Dehát irni mar nem akarok neki...ha azt mondta,hogy a kor miatt nem :(

Pedig mindent megtettem volna azért,hogy együtt legyünk.

2016. nov. 16. 17:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Lapozz!
2016. nov. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!