Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy általában egy kapcsolatból akkor szállnak ki az emberek, ha jön más?

Figyelt kérdés

Kevés kivétel akad persze, de tudom magamról és az ismerőseimről is, hogy a rossz kapcsolatban addig maradnak benne és addig próbálják változtatni a dolgokat, addig reménykednek, amíg nem jön új. Én is akkor adtam fel végleg, amikor másba beleszerettem, velem is egyszer azért szakítottak, mert már ott volt a képben egy másik csaj, ismerősi körömben is ez van.

Az emberek félnek egyedül lenni...

Amúgy nyilván szakítottam volna új srác nélkül is, ha kiderül pl, hogy megcsalt, vagy ha megvert volna vagy stb.


2016. nov. 20. 16:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Akkor ahelyett, hogy mást keresek, megpróbálok javítani a kapcsolaton, nem jobbat keresni
2016. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!