Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért akarok saját magammal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarok saját magammal kitolni?

Figyelt kérdés

3 hónapja szakítottak velem, kiderült hogy egy másik pasi miatt kerültem lapátra hosszú évek után. Eleinte hetente keresett a volt barátnő mindenféle kamu okokkal kapcsolatosan (hogy vagyok, mi újság). Aztán a csajozásra kérdezett rá és mivel nem kapott választ, szidott is. Ezután a pasijának a gépével talált meg, hogy javítsam meg. A végén pedig óriási kiabálás közepette szidta az anyám - nem is egyszer. (persze visszavágásként elsütöttem én is neki, amiért kaptam az oltást) Végül bocsánatot kértem tőle és megkértem a maradék cuccom elküldésére, amelyeket már hónapok óta várok. 3 hét telt el az utolsó üzenetváltás között és azóta sem kaptam meg a cuccom. Most azon gondolkozom, hogy írok neki emiatt egy üzenetet - amibe belefogalmaznám azt a részt is, hogy jó az tőle, hogy elvárja a bocsánatkérést, de ugyanazért Ő képtelen kimondani, illetve milyen jó, hogy nem jutott haza tőle az ami az enyém.

Tisztában vagyok, hogy tovább kell lépnem, mert amilyen gyűlölettel beszélt hozzám/rólam, mindent elmond. Csak a marhájához még mindig kötnek érzések.

Hogy tegyem tisztában a dolgokat magamban? Tudom, hogy van annyira makacs és büszke, hogy bocsánatot sose kér és el sem fogadta tőlem az enyémet. De a cuccaimra szükségem volna és amíg nem kapom vissza, mindig ott lesz egy szilánk az agyamban, egy kiskapuként. Holott tudom,és mondta hogy szerelmes másba.


2015. nov. 2. 00:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
Idő.
2015. nov. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ezután a pasijának a gépével talált meg, hogy javítsam meg."


Ha normális lennél, innentől kezdve úgy tettél volna mintha nem is létezne ez a csaj.

2015. nov. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne várj arra, hogy elküldje a cuccaidat, beszélj meg vele egy időpontot, és menj el érte, aztán zárd rövidre a kapcsolatot. Ne keresd, ha ő keres, ne reagálj rá.

Pár hónap, és egy másik lány rendbe tesz.

2015. nov. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sajnos én olyan vagyok, hogy szerettem volna jóban maradni vele, amire Ő teljességgel képtelen. Ráadásul miatta számtalan szabályt szegtem meg, amit korábban felállítottam és szerintem most is így tennék. Pedig tudom, hogy igazatok van és mindenki másnak én is ilyen tanácsokat adnék. Bízom az első válaszában is, hogy az majd mindent megold.

Bár tényleg nem tudom, hogy jó ötlet-e keresni a cuccaim miatt, nem akarok durcás gyereknek sem tűnni, illetve az állóvizet sem keverném fel.

De mégis!

2015. nov. 2. 12:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Először is, kidobott, mint egy használt zoknit. Másodszor pedig csak azért keresett meg utána, hogy még tovább csesztessen, igazi patkány lehet ez a csaj, biztos jót röhögött az új bakjával a gép előtt, mikor megírta, hogy hé, gyere már át megjavítani a kanom gépét.. Te ezek után még bocsánatot is kértél. Mégis miért? Persze, hogy nem fog bocsánatot kérni, jót élvezkedik az egészen, hogy még mindig nem tudsz rajta tovább lépni, és még g..iskedhet is. Az egyetlen normális dolog, amit még megtehetsz, hogy megírod neki, hogy odamész, és vagy kiadja a cuccaidat, vagy feljelented.
2015. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nagyon lesarkítod a kérdést. Nyilván ha akkora patkány lett volna, nem is vagyok vele. Az én érdemem sem akarom kisebbíteni, hiszen egy évvel ezelőtt is szakított velem, akkor az én h*lyeségem miatt. Amikor újra randizni kezdtünk tiszta lappal futottunk neki és azt hittem kölcsönös ez az egész. De nem!

Az anyázásért kértem bocsánatot, amit Ő kezdett. A szakítást követően viszont nem kerestem, mivel Ő akart lelépni, menjen! Csak nem értem miért talált meg azzal, hogy megkérdezze kivel találkozok, miért pont én segítsek orvosolni a párjának gépproblémáját, illetve miért anyázott amikor okot sem adtam rá. Ráadásul ezekért annyit sem mondott, hogy bocs. (a kötődés miatt érzek úgy ahogy, ami részéről hosszú ideje nem volt meg) Feljelenteni meg semmi értelme nem lenne, leginkább az elszakadást segítené,ha letudnánk a cuccok visszajutását, mert addig mindig lesz egy szikra, ami esélyt biztosít arra, hogy megtaláljon. (ilyen-olyan ál-ürüggyel akár)

2015. nov. 2. 18:47
 7/11 anonim ***** válasza:

"Nyilván ha akkora patkány lett volna, nem is vagyok vele."


Direkt cseszeget, mert tudja, hogy kötődsz hozzá, és hogy így kevésbé fogod tudni elengedni. Ő nem kötődik már hozzád, simán csak szadizásból csinálja. Igaz, hogy nem ismerjük az egész sztorit, de nehezen indokolható, hogy miért él vkiben a vágy, hogy folyamatosan kínozza és megalázza a másikat azután, hogy más miatt dobta. Az ilyen az patkány

2015. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Eszemben sincs köpködni, mert tuti magára ismer. Néha fellép ide és ismeri a stílusom, így itt is lehordana mindennek. Pedig én csak azért írtam most ki magamból, hogy ne Őt keressem meg, adva újabb adut a kezébe ezzel.


Köszönöm a tanácsokat és a válaszokat, igyekszem megfogadni. Illetve azt is, hogy ne hozzam ezek után még cikisebb és 'aláznivalóbb' helyzetbe magam!

2015. nov. 2. 20:17
 9/11 anonim válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is, most csak azt tudom mondani, hogy át tudom érezni a helyzetet.

Nehéz, de tényleg tovább kell lépned és levonni ebből a kapcsolatból a tanulságot. Próbáld meg a dolgokat kívülről szemlélni.

hiszek abban,hogy az élet nem véletlenül állít ilyen helyzetek elé, folyamatosan tanulunk...

Olyanok társaságát keresd, akik tisztelnek, megbecsülnek,odafigyelnek rád. Ne hagyd,hogy megalázzanak, kihasználjanak,mert akkor újra és újra meg fog történni.

2015. nov. 4. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Erőst veszel magadon és elmész magad a cuccaidért. Azért van agyad, hogy lásd, hogy ez az ügy halott. Minél gyorsabban túl leszel rajta, annál gyorsabban hevered ki.
2015. nov. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!