Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Több mint 8 hónap után miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 8 hónap után miért kell így viselkedni egy 20 éves lánynak?

Figyelt kérdés

13 hónapig voltam együtt barátnőmmel majd szakított velem. 2 nap múlva már talált mást. Szakítás után még voltak veszekedések, de én le szerettem volna úgy zárni, hogy meglegyünk békésen. Ő tiltott, törölt mindenhonnan rendben nem is kerestem volt kb 4 hónapja, hogy feloldott és beszélgettünk facebookon én teljesen normálisan beszéltem vele se nem gúnyolódtam se nem akartam visszaszerezni legalábbis tudtára ilyet nem adtam. A beszélgetés vége úgy zárult "csak azért beszélgettem veled az elmúlt héten, hogy nevessek mennyire szánalmas vagy, hogy még mindig futsz utánnam" minap szombat hajnalban kaptam tőle smseket : "Szuper jó, hogy meg sem ismersz, rád vall :) " 4:28 "Szerintem köszönni még lehet, de úgy látom bunkó vagy mint eddig, hát legközelebb el se gondolkozok azon, hogy köszönjek-e, na csao" 04:33 erre én válaszoltam neki szerintem normálisan: Nem láttalak bocsi ha észrevettelek volna köszönök. Jóéjt szia

Ezután még kaptam tőle egy elég durva smst amiben azt említi ha azt a lányt keresem (akivel még mielőtt őt megismertem smároltam) akkor nincs ott a szórakozóhelyen és el sem tudja képzelni hogy tudtam azzal smárolni és mennyire szánalmas vagyok. (ebben az smsben elég durva szavakat használt...) Erre már nem reagáltam, de nem tudom, hogy lenne értelme írnom neki, hogy én nem szeretnék semmi féle vitát vele? Vagy neki ezzel mi volt a célja mivel ő szakított meg velem mindenféle kapcsolatot.



2014. febr. 10. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Hisztis p.csa. Elfelejtett felnőni. Zavar van nála az erőben.

Akármi is az igazság, nem érdemes energiát pazarolnod rá.

2014. febr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd békén, teljesen zárd le ezt az ismeretséget, csak lejáratod magad vele..
2014. febr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fel akarja magára hívni a figyelmet a leányzó.

Ha beszél veled a normálisan a továbbiakban, akkor hagy békén örökre.

"okos enged". Mutasd meg h NEKED több eszed van!

2014. febr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ááá, én is ugyanilyen helyzetben voltam pár évvel ezelőtt egy hisztis ribivel, bro. :DD Hónapokig játszadozott velem, hülyített, mert tudta, hogy teljesen belé vagyok esve. Valójában évek múltán jöttem rá, hogy az ilyen hisztis genyó k_rvák csak szopatnak. Küld el a retkes halál f_szára, ha nem akarod magad lelkileg és idegileg teljesen leépíteni magadat..


27/F

2014. febr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne írjál vissza neki + tiltsd le a számát. Ez a lány egy szemétkupac, semmi több. Bizonyítsd be neki, hogy nélküle is szuper életed van. Ő most azt élvezi, hogy ő utána sírsz. Szard le! Elnézést a káromkodásért, csak mindig felidegesítenek az ilyen szemét emberek. 23L
2014. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!