Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után szerintetek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után szerintetek ez milyen ötlet?

Figyelt kérdés

Pár hónapja lett vége egy kétéves kapcsolatomnak, közös döntés alapján. Nagy szerelem volt, hirtelen múlt el, megszenvedtem az elengedéssel rendesen, és talán még most sem vagyok teljesen túl rajta, eléggé hullámzó.

A lényeg, hogy a volt barátom szülei elváltak, de az apukája új családjával nagyon jóban voltunk, főleg a kistesójával (4 éves kislány)szerettük meg egymást. A szakítás ellenére nagyon hiányoznak, talán fura, de néha még jobban mint az exem...:D A lényeg, hogy nemsokára itt a kislány születésnapja és azon gondolkozok, hogy küldök neki egy képeslapot ezalkalomra. Szerintetek ez milyen ötlet?



2017. jan. 3. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kedves dolog, a kislány biztos örül majd neki.
2017. jan. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Főleg azért vacillálok, hogy nehogy úgy gondolják, hogy minek küldözgetek én lapot neki, mikor már semmi közöm a volt barátomhoz, meg mit akarok ezzel elérni, nem tudok túllépni? De köszi a válaszod! :)
2017. jan. 3. 00:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ezzel semmi gond, aranyos gesztus. Ha esetleg tartod velük a kapcsolatot, vagy személyesen adod át a lapot, akkor el is mondhatod, amit ide leírtál. És persze azt is, hogy ha ez nekik gondot jelent, akkor a jövőben mellőzöd. Szerintem több ilyen őszintén kedves ember kéne a világnak.
2017. jan. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy másik városban élnek, a pontos címüket sem tudom, csak a háztömböt, amiben laknak. Személyesen összefutni lenne minden vágyam velük, csak nem akarom felkavarni a kislányt, aki már tudja, hogy nem fogunk találkozni többet...Lehet, hogy személyesen viszem majd el és dobom be a postaládába.

Jól esett a válaszod, köszönöm. :)

2017. jan. 3. 00:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó, és kedves ötlet.

De pont a kislány miatt, ne tedd! Jól érzed, már semmi közöd hozzájuk.

2017. jan. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Írtál végül? :)

Én amúgy szakítás óta (4 hónapja) 3x beszéltem az exem anyjával, meg az apukájának írtam szülinapján, és semmi olyan érzetet nem keltettek, hogy már semmi közöm hozzájuk. Úgy gondolják, hogy az egy dolog, hogy szakítottunk, de ők is megismertek és megszerettek. A barátaival is tartom a kapcsolatot, egyedül az exemmel nem. Egy szakítás miatt ne menjen tönkre az ő általa szerzett ismertség :) (persze az más lenne ha pl megcsaltam volna és emiatt megutálnának, akkor kerülném őket)

2017. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!