Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szánalmas, ha az ex nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas, ha az ex nem tud elfelejteni?

Figyelt kérdés

Mar 10 honapja szakitottam azzal a fiuval, aki masfel evig eletem szerelme volt, de egyszeruen nem hagyott mas lehetoseget szamomra.(manipulalt, lelkileg bantalmazott stb.) Viharosan szakitottunk, nem is beszeltuk meg.


Probaltam magam tultenni a szakitason es az elso par honapban jol is ment, viszont 3 honap utan felkeresett, hogy van-e mar valakim, es ez annyira felzaklatott, hogy azota folyamatosan ra gondoltam, aminek alapot adott az is, hogy utana heti szinten beszelgettunk meg. Neki azonban mint kesobb kiderult mar a szakitas utan 1 honappal lett baratnoje a tinderrol, amit eloszor eltitkolt, majd letagadott, utana pedig mondta, hogy nem o az igazi neki.

En kozben megkertem, hogy beszeljuk meg azt, amit szakitaskor nem tudtunk, hogy vegleg el tudjam en is engedni, de erre mar csak annyit mondott, hogy neki baratnoje van, es felejtsem ot el. Ezzel a lendulettel torolte az osszes kozos emlekunket, ami eddig nem zavarta, az en szivem pedig apro darabokra tort ismet.


Irtam neki egy bucsuzo levelet az erzeseimmel, hogy megkonnyebbuljon a lelkem, de arra sem meltatott, hogy elolvassa.


Szerintetek ez mar a szanalmas kategoria, hogy ennyi ido utan nem tudom elfelejteni? Van olyan exetek, akirol tudjatok, hogy meg mindig odavan ertetek? Mit gondoltok rola? L-F 25


2017. jan. 8. 23:38
 1/7 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Nem vagy szánalmas, inkább az exed húzásai és viselkedése a szánalmas. Ő keres meg téged, hazudozik, aztán meg lekoptat, vergődik össze-vissza...komolytalan emberke.

Én is tudom, hogy jobb lett volna neked úgy lezárni, ha kiadhattad volna még magadból a gondolataidat...de gondolj arra, hogy ez a csóka még erre is éretlen.

Egyébként a lényeg, hogy a te lelkiismereted tiszta, jusson eszedbe ez ilyenkor. Innentől meg ne keresd, vagy ha ő keres meg megint hülyíteni akkor válaszra se méltasd, töröld ki az életedből végleg, találsz százszor normálisabbat is idővel.

29F

2017. jan. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Azért kicsit te is szánalmas vagy. Ne hagyd már magad ennyire manipulálni
2017. jan. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem olvasom ezt az oldalt minden nap, de erre a kérdésre jól emlékszem korábbról. Egész biztos, hogy feltetted már máshogy megfogalmazva.


Miért nem hagyod a fenébe, ne írj neki vissza töröld ki a számát, ha nem megy tiltsd le ennyi...

Feleslegesen cseszel ki saját magaddal :) Tudod hányan csinálnak így, hajjaj...

2017. jan. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nem szánalmas, a körülményeket tekintve érthető, hogy miért nehéz továbblépned

de a sajt érdekedben el kéne engedni és továbblépni, nem ér annyit, hogy még mindig miatta szomorkodj

nem fogja neked megadni a lezárást, hiába lenne könnyebb ha megbeszélnétek a szakítást

ne keresd, ne beszélgessetek és hagyd az ilyen mi lett volna ha, mi lenne ha gondolatokat

megérdemli, hogy még te szenvedj? ha akarná is, lenne bármi értelme újrakezdeni? a leírásod alapján nem, szóval ideje elfelejteni :)

foglald el magad mással, legyél a barátaiddal, csináld amit szeretsz és idővel jobb lesz és remélhetőleg akkor majd találsz is olyat, aki megérdemel :)

2017. jan. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az. Kinel hogy alakulnak az erzelmek. Velem 1 eve szakitottak(sajnos miattam, es borzalmasan megbantam, kozel fel evig tiszta depi voltam), es most jutottam el arra a pontra, hogy beszelgessek , ismerkedjek, nyissak uj emberek, lanyok felé. En is irtam ilyen ,,sema toro levelet" az erzeseimmel, de az soha nem lesz elkuldve. Nincs ertelme. Akkor lett volna talan apro jelentosege, ha szakítad utan max 2 hettel irom meg a lanynak, mit rontottam el, mit is ereztem iranta valojaban. 29f
2017. jan. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem szánalmas!

Neked nehezebb mert ez azt bizonyítja hogy te tényleg őszintén szeretted. Mindíg annak a nehezebb aki tényleg szerette a másikat. Mostmár csak sok sok erőt kell összeszedned és kitartani amellet hogy új életet kezdj és ne tegyél esetleg szánalmas dolgokat. Adj egy esélyt magadnak az újrakezdésre!! :) Ez még nem volt az.

2017. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, mindenkinek ment a zöld! :)
2017. jan. 9. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!