Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnám elfelejteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején. Egy buli alkalmával találkoztam egy lánnyal, akivel a buli végén nagyon kellemesen elbeszélgettem, nem volt semmi köztünk ( csók vagy akármi ) csak beszélgettünk. Nagy nehezen elárulta a nevét, aztán elváltunk egymástól.

Bejelöltem facen, vissza is jelölt és adott egy pozitív visszajelzést azzal nekem, hogy elkezdte like-olgatni a képeimet, de nem sokat csak pár darabot.

Aztán eltelt 1-2 hónap egy új buli kapcsán újra láttam ,de nem akartam odamenni hozzá a buliban, nem tudom miért az az este úgy alakult, de egyből észrevettem őt.

Megint eltelt 1-2 hónap amikor, egy unalmas pillanatban ráírtam. ( végig a fejemben volt gondoltam rá ezalatt az 1-2 hónap alatt )

Ráírtam és jó döntésnek bizonyult, mert stabil 1-1,5 hónapig beszélgettünk egymással ,aztán elhívtam randira.

Nagyon tartalmas és kellemes volt ez az időszak napi szinten beszéltünk több órát, néha este is.

A randi jól sikerült amit még kettő követett, aztán a harmadikon elcsattant az első csók amit én és ő is vártunk már. ( Éreztem rajta, voltak szituációk amikor kimondottan várt az alkalomra, kicsit lassú voltam de megtörtént.)

Nagyon romantikus volt, este a holdfényben feküdtünk egy füves téren.

Ezután találkoztunk még körülbelül két alkalommal ami után elhívott hozzájuk.

Egyedül voltunk az albérletében, nagyon figyelmes volt, kis ívós estét szervezett, mindenféle finomságot vett és készült az alkalomra.

Kártyáztunk, iszogattunk és erősen pedzegettük a szexet, mint témát. ( Viccesen mondta hogy a barátnői ezzel nyaggatják, hogy mikor csináljátok már :D ) Eljött ez is az este folyamán.... nagyon jó volt, meglepett a dolog, mivel vele voltam elsőnek, neki voltak már előttem barátai, de nekem ő volt az első.

Azután nagyon egymásra hangolódtunk, hetente ahogy adta az időnk találkoztunk, megismertem a szüleit és aludtam is nálunk és ugyanez fordítva. ( Ő is sokszor aludt itt nálunk amit nagyon szerettem. )

Nagyon jó volt ez a 2-3 hónap amit eltöltöttünk együtt, teljesen feltöltött egy új életérzés volt bennem.

Az utolsó hónap amit együtt töltöttünk az nagyon zötyögős volt. Sokat dolgozott, én zh-kat írtam folyton , közben ő is egyetemre.

Alig tudtunk találkozni és alig beszéltünk. Amikor beszélgettünk akkor is unalmas volt a társalgás.

Mindig a napi melóról vagy a suliról beszéltünk esetleg valami extra néha de többnyire ez.

Erre rádobott az, hogy találkozni is egyre ritkábban tudtunk.

Ekkor ebben az időszakban jelentősen megváltozott, közömbös volt velem, pedig én semmi rosszat nem tettem.

Amikor telefonáltunk mindig lelépett hogy tanul vagy alszik, eddig ez nem volt így.

Aztán amikor simogattam vagy puszilgattam, törődni akartam vele, szinte eldobott magától..

Azt mondta hideg a kezem, vagy most nem esik neki jól vagy ilyesmiket, ekkor már nem is nagyon voltunk együtt az ágyban sem. Ölelni akartam és azt mondta neki most ez nemjó, erre én igy megelégeltem ezt és másik ágyon aludtam, reggel megbeszéltük azt mondta ő azt akarta hogy vele aludjak, a karjaimban akart aludni csak nem jó volt ahova raktam a kezem mert nyomtam őt.

Felhozta, hogy kevés programunk van együtt közösen és hogy nem olyan vagyok mint régen, régen mindig megleptem egy virággal egy csokival vagy csak egy öleléssel és most ez valahogy mindig kimarad.

Erre elmondtam neki, hogy közömbös ahogy velem viselkedik én szeretgetném őt, ölelném de nem szereti nem úgy viseli mint régen és én ezt igy meguntam, hogy mindig csak a negatívat kapom vissza.

Felhozta az előbb említett programokat is, és azt mondta azért lapos a kapcsoltunk mert nincs közös programunk. Igen ez igaz is teljesen mert 3-4 szer voltunk sétálni, 1szer moziban , 1-2 szer étteremben, plázában, még az elején a városban párszor, és a szüleinél sem voltam eleget azt mondta.

Továbbá hogy én nem keresem őt úgy mint régen...

Elmondtam neki amit az előbb is, hogy közömbös velem, semmi mosolygós fejet nem ír mostanában, csak rövid 1-2 szavas válaszokat ad, mondtam neki ebből nem lehet egy tartalmas beszélgetést kialakítani ami feldobja az unalmas beszélgetéseinket.

Volt olyan mondata is ami így hangzott:

Én: Ma akkor láthatlak?

Ő: Nem

ennyi volt kb, egy buli alatt szerettem volna találkozni vele ahová a baráti társaságunkkal mentünk volna külön-külön.

Leültünk, megbeszéltük ezeket a dolgokat, a keresést, a találkozást hogy kevés, a közömbösködést , hogy legyen több program és tartalmasabb beszélgetések.

Utánna egy héttel később találkoztunk, ebben az egy hétben én javitani akartam a helyzeten kerestem minden nap, de a szitu ugynaz volt, közömbösködés, rövid válaszok, unalmas beszélgetések, rövid telefonok.

Egy hét után tehát találkoztunk és szakítottunk.

Ő velem, én meg tűrtem ezt. Elmondta hogy ő már nem úgy érez irántam mint régen, régen teljesen más volt minden , nagyon boldog volt, és úgy fogalmazott rózsaszín ködben volt miattam, teljesen belém esett, és nem tudja mitől meg hogyan...

Mondta is, hogy ő senkinek nem mondja könnyen hogy szeretlek de nekem kimondja... ez a kapcsolat közepén volt.

Többször pedzegette, hogy szerintem összeillünk e, mindig kételkedett ebben de elengedte ez a kérdést.

Szóval megbeszéltük ezeket, hogy voltak nagyon szép pillanatok és hogy a vége senkinek nem volt már jó, nem érez elvileg irántam semmit már és kételkedik abban hogy én szerettem őt.

Én csúnyán mondva kinevettem szegényt, annyira fájt belül, hogy nem tudtam kimutatni az érzéseimet máshogyan.

Ezzel távoztam a lakásából. ( Még mikor odamentem vittem neki egy csokor virágot is ezen meglepődött nagyon azt mondta nem számított erre most, ezt leírom mert ki maradt )

Aztán megbeszéltük hogy visszaadom neki a nálam hagyott cuccait, amit 2 hétre rá vittem mert úgy tudtuk összeegyeztetni az időnket.

Ekkor még adtam egy esélyt az egésznek bár ezt nyiltan nem vállaltam fel, csak dobálgattam a témát, hogy én nagyon szeretem őt, bocsánatot kértem, próbáltam javítani a helyzeten változatni de nem adott pozítív visszajelzést nekem semmire sem, jah és igen vittem neki egy utolsó ajándékot is ami egy mikulás csomag volt, mondtam neki, hogy ezt még megérdemli tőlem mert mindig nagyon jó volt hozzám és szeretném ha elfogadná mert lehet nem találkozunk már többet ( más a lakhely a suli a baráti társaság ).

Itt még mindig adott némi esélyt hogy viccelődött hogy ne fogd fel igy meg ilyenek.

Amikor elmentem, megöleletem őt amit viszonzott is, éreztem ahogy sóhajtozik és szorít...

Amikor hazamentem azt hittem ez még megváltozhat de nagyot tévedtem.

Írtam neki egy utolsó levelet amiben leírtam hogy minden nagyon hiányzik és rengeteget gondolok rá, szeretem őt.

Erre 2 napig nem felelt mire vette a bátorságot és írt.

Azt írta nem tudott eddig mit írni de végül most már ír. Leírta amit megbeszéltünk hogy vége és ő már nem szeret engem.

Erre felvetettem hogy találkozhatnánk azért még valamikor nem? És erre is csak azt írta hogy nem szeretne és nem látja értelmét.

Mondtam hogy rendben felfogtam és nem zavarom többet soha. Erre megint írt egy olyat, hogy tanul és most is zavarom és így biztos tényleg nem találkozunk majd.

Elfogadtam ezt azóta sem írtam, azóta kb 3 hét telt el.....

Most hogy elvesztettem őt ( kettőnk hibájából azt hiszem ), rájöttem hogy ő sokkal többet jelentett számomra mint akkor gondoltam, elvoltam vele én mindig is szerettem őt nem voltam mással, csak neki szenteltem az időmet, de mondhatni sodródtam az árral.

Most hogy nincs vele annyira hiányzik, hogy nem bírom.

A mosolya, a szeme, az ajkai, a hangja mindene, nagyon.

A kedvessége, a jószívűsége, az hogy mindig törődött velem megvigasztalt ha úgy van és mindig segített mindenben.

Vannak napok, hogy nem alszok emiatt, rengeteget álmodok vele, és szinte mikor rágondolok, sírhatnékom van, néha bele is könnyezek. ( beleértve most is )

Annyira hiányzik, hogy nem tudom el sem mondani, nagyon sok szép emléket adott nekem és ő volt az első barátnőm aki komolyabb és elfogadott úgy ahogy vagyok...

Volt olyan alkalom amikor elmentünk randizni az elején még a kapcsolatnak és aztán hazavittem kocsival...

Az autóban még 2 órát beszélgettünk a lakás előtt míg bement, és csókolóztunk, de annyira szenvedélyesen, hogy mikor éppen abbahagytuk és rám nézett, és láttam rajta, hogy majdnem sír, könnyezik, annyira boldog volt, ezek a pillanatok azok amik miatt nem tudom őt elengedni..

És a teendőmet sem tudom....

Próbálom meg emészteni hogy nem szeret már, de nagyon nehéz főleg esténként vagy napközben ha magamban vagyok.

Nem tudom mit kellene tennem, őszintén mondom, ha tudsz és segíthetnél egy hozzászólással azt meg köszönném.


Ha végigolvastad minden elismerésem, nagyon köszönöm neked. Egyrészt tanácsot szeretnék, de magam miatt is írtam le ezt a "rövidített" változatot, hogy megkönnyebbüljek kicsit.



2016. dec. 20. 22:41
 1/3 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
Ne gondolj rá. Kösd le a gondolataid valamivel. Idővel, lassan elmúlik.
2016. dec. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem részletezném annyira mint te az én első komoly kapcsolatom és egyben az első szerelmem sztoriját, de, ami kozos a két torténetben az a kötődés es a szerelem, szeretet, a társ hiánya.


Mi már tobb mint egy éve szakítottunk végleg, és talán még most is csak 99,8%-ban fogadta el a szívem hogy nincs esély és remény.

Tudtam már a szakítás után pár hónappal is, hogy nincs tovább, de a szívemnek sokkal tobb idő kellett, es a mai napig is néha gondolok a szep emlekekre, akarva akaratlan.


Ami nekem segített, azok a barátaim, foleg a legjobb barátnőm, es az elfoglaltsagaim, meló, suli.


Es az is kell, hogy néha visszagondolj az emlekekre, mert tudatosítani kell hogy az már elmúlt. Szep volt, jo volt, de elmúlt. En mindent megköszöntem az első páromnak, az osszes jo es rossz emleket is, mert mindenbol csak épül es tanul az ember.


Es képzeld, tobb mint egy ev utan nemrég talalkoztunk, es a regi veresen komoly vitainkon röhögtünk, hogy úr isten de hülyék voltunk. :D


Próbáltunk barátok lenni, de valahogy nem megy. Nekem visszajönnek egybol az emlékek, es eluralkodnak rajtam... igazabol mint ember mindig is fontos lesz szamomra, hiaba nem beszelgetek vele max. 2-3 havonta, vagy még olyan sűrűn sem.


Ugy érzem hogy érzelmileg mindig lesz legalabb egy hajszálvékony fonál, ami hozzá köt. De valoszinuleg ez csak részemről van igy, nemtudom.


Lenyeg a lenyeg, nincs itt a vilag vége, hiaba tunik ugy. Igazan egyutterzek veled, énis elveszve es reménytelenül neztem a jövőre szakítás után. De higgy nekem, minden okkal történik, es lehet hogy most még nem latod azt a célt vagy okot ami miatt igy alakult, de biztosan egy nagyobb jó vár rád. Legalábbis én ezt tapasztaltam.


A szakitasom kovetkezmegyekepp (részben) pl. egy Irtó jo közösségbe, iskolába kerultem, ahol megismertem a legjobb bartnomet, aki nelkul már el sem tudnam képzelni az életem.


"Rovidebben" osszefoglalva: :D


Fel a fejjel, legy nyitott a vilag kínálta lehetosegekre, legyel a barátaiddal, próbálj ki új dolgokat, élvezd az eletet.


Tudom eléggé klisés, de tenyleg, ez van, el kell fogadni.


Es teljesen normalis amit erzel, ez is egyfajta "gyász folyamat", a lenyeg az hogy ne a szomorúság vagy a társ hiánya körül forogjanak a gondolataid állandóan, persze ezt mondani könyebb.. Én a pozitiv emlékeket megőriztem, es a kezdeti idoben elszomoritottak, viszont most visszagondolva mosolygok ha eszembe jutnak. :)


Minden jot kívánok neked kedves kérdezo, ha szeretnél kérdezni vagy csak beszélgetni, szivesen meghallgatlak, irj nyugodtan privát üzenetet. :)


20/l

Bp.

2016. dec. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat, a meglátásokat , és az arra szánt időt, hogy végigolvastátok a "történetemet".

Jól esnek ezek a dolgok, köszönöm szépen, próbálok túllépni rajta aztán remélem sikerülni még a közeljövőben.

2016. dec. 23. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!