Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem a társaságban szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem a társaságban szinte mindig velem van elfoglalva, lehet, hogy még akar valamit? 20/L

Figyelt kérdés

Sokszor szól hozzám, kérdez, érdeklődik, ha közel áll hozzám, mindig megérint valahogy, a derekamat, karomat..

Próbál megnevettetni, a múltkor látta, hogy rossz kedvem van, odajött hozzám, megsimogatta az arcomat, hogy mi a baj.. Sokszor látom, hogy utánam fordul, mikor elmegyek mellette. Csak nekem nem normális ez? Olyan, mintha még nem tudott volna leválni rólam, pedig ő szakított.. Már lassan 4 hónapja. Én még szeretem, de már elfogadtam, hogy vége. De lehet hogy még van esély, ha így viselkedik velem?


2016. nov. 26. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő ilyen érzékeny típus, hogy ha szomorúnak lát, azonnal meg kell vígasztalnia. Én sem bírom nézni, ha egy hozzám közel álló nő lógatja az orrát, késztetést érzek, hogy megvígasztaljam, mindenféle hátsó szándék nélkül... :)


30/F

2016. nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én exem is ilyen. Én sem tudtam mire vélni, mindaddig, amíg meg nem csókolt. Kiderült hogy engem akar bármi áron.
2016. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A viselkedéséből nekem az jön le hogy szeret !
2016. nov. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!