Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exemmel 2.5évig voltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exemmel 2.5évig voltunk egyutt, hiába van uj nemtudom felejteni, ő viszont nem akar békülni mert lefekudtem a jelenlegivel. Hogy szerezzem vissza? 22L

Figyelt kérdés
Tehát az exemmel kb 2honapja lett hivatalosan vége , láttam rokonaim facebookjából hogy van valakije vagy csak alakul , én felejteni akartam szoval megpróbáltam mással... ő nagyon oda van értem, viszont én belül szenvedek csak az előzőre tudok gondolni , nagyon sokat sírok miatta es szomorú vagyok hogy nincs velem, fel is hívtam egyik éjszaka , aztmondta örökre szeretni fog de nem bírja megbocsajtani nekem hogy lefekudtem a jelenlegi barátommal .. mondta talán egyszer még lehet valami köztünk de elnyomja magába szóval tűnjek el az életéből. Nagyon makacs ember es büszke , mindig elrejti az érzelmeit .. viszont vissza akarom szerezni:( valaki hasonló cipőben járt mar ???

2017. jan. 14. 02:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
24%

Hát ezt jól elcseszted.

Azt hiszem erre mondják, hogy megeszed amit főztél!

2017. jan. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
33%
társfüggőség ?
2017. jan. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
A rendes, hűséges lányok, meg nem kellenek senkinek, mert " nem elég vagányak! " ?? Szééép!
2017. jan. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 kolosszus22 ***** válasza:
Csak gratulálni tudok neked kérdező, te is összejössz valakivel csak h ne legyél egyedül, közben meg az exed után rinyálsz. Az új "barátod" érzelmeivel szórakozol, meg vele cseszel ki. Komoly egy jellem vagy te is, megérdemled a pofára esést. Mostanival szakíts minél hamarabb, mert nem hiszem h ezt érdemli.
2017. jan. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 kolosszus22 ***** válasza:
Búfelejtésből senkivel nem jövünk össze, ez alapszabály! Csak egyedül tudod túltenni magad egy előző kapcsolaton, ha sikerül akkor lehet újba kezdeni, de ha nem tudtad lezárni akkor azon az sem segít ha összejössz mással, azzal csak annyit érsz el, hogy az új partner mellett is az exen kattogsz majd, ami bődületesen megalázó és szemét dolog az újjal szemben.
2017. jan. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
35%

Szerintem nem bűn hogy

Lefeküdtél mással , el akartad ő felejteni , túl

Akartál rajta lépni nem ? Ezért csináltad gondolom !

Meg se kellett volna tundia hogy mással voltál , csak a te dolgod !

Ha meg vissza akarod őt szerezni legyél tökös csaj ! Hagyjad egy picit őt , ne nyomulj , de próbálj vele beszélgetni , lássa hogy megváltoztál , vissza tudod őt szerezni !

2017. jan. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!