Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vasárnap nagy nehezen leírta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasárnap nagy nehezen leírta a párom hogy nem szeret már egy ideje és nem akar velem lenni és hasonlóak, de nincs más a képben illetve bármilyen kérdésemre azt felelte majd személyesen. De nem is keres, ha keresem kinyomja a telefont. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hétfőre rá úgy írt vissza nekem mint egy jött ment senkinek és azóta semmi. Teszem hozzá szombat este még úgy váltunk el hogy azt mondta én vagyok a mindene és terveztük az összeköltözést mindent és így úgy szeret. A gond hogy tudtam nem normális ami van hisz 3 hónapja nem volt testi kapcsolat és csókólózni sem nagyon akart de mindenre azt mondta hogy nem tudja miért nem kívánja, mindent megkérdeztem mi oka van de nem akarom elhinni hogy létezik olyan ember aki majd fél évig csak hülyít és képes hitegetni és a szemébe hazidni embereknek .5 éves kapcsolat! Mit tehetek hogy túl lépjek rajta? Nincsenek itt barátaim csak külföldön, betegség miatt egész nap itthon vagyok a szobámban már 2 hete és önygilkosságot is megkiséreltem. De túl gyáva vagyok hozzá. Nem tudok túl lépni ameddig nem kapok válaszokat hogy miért. Egyről a kettőre vége, lezárta már, miközben én még benne vagyok és ennyi ,mint ha nem értem volna semmit csak jó szórakozás... a lány 20.


26/F


2016. dec. 3. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Két pszichés beteg kapcsolata.
2016. dec. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Költőnő? ***** válasza:
74%

Valszeg új kan került képbe... öngyilkosság az úgy kb soha nem volt megoldás semmire.

Tudom, hogy fájdalmas a kérdéseidre a válaszok hiánya, de értelmes lezárást csak ebben partner embertől kaphatsz. Van, akinél ennyi idő távlatából (sőt később is) felesleges kajtatni a választ, mert vagy nettó hülyeség lesz, vagy hazugság.

2016. dec. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Létezhet hogy kiszeretett belőled. Valamiért. Lehet, hogy ő se tudja. De nekem is volt ilyen, hogy már nem szerettem a srácot, de előtte pár hónapig jártunk még, mert magamnak se ismertem be. Amint leesett, hogy miért volt fura az elmúlt pár hónap,azonnal dobtam.ennyi. Tett sok pici olyat,ami együtt azt tette, hogy ne szeressem
2016. dec. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kesergés helyett itt az idő élni... mozdulj ki, menj ide-oda, sörözni, bulizni, stb., és ismerkedj.
2016. dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól számolom, ő 15 éves volt, amikor összejöttetek... Azért ahhoz képest 5 év az rohadt hosszú kapcsolat. Időközben gondolom ő is megváltozott, megismerte magát, változtak az igényei, vágyai, tőled függetlenül, mondhatni felnőtt, szinte természetes, hogy nem érzi már jól magát abban a kapcsolatban/helyzetben, amiben kamaszként jól érezte magát.


Tudom, hogy ez fájdalmas, de én például ezt egy teljesen elfogadható magyarázatnak tartom. Egyébként sem kell minden esetben a szerelem végének külön okot találni, pontosan ugyanolyan megmagyarázhatatlanul tud jönni, mint menni.


Egyébként az sem teljesen biztos, hogy tudatos vagy szándékos volt tőle, hogy nem szólt erről korábban. Nekem is volt olyan kapcsolatom, ahol már egy fél évvel korábban véget kellett/lehetett volna vetni az egésznek, de én folyamatosan azt mondogattam magamban, hogy csak egy hullámvölgy, most csak egy ilyen rosszabb szakaszban vagyunk a kapcsolatban, de egyébként semmi baj nincs, ilyen mindenkinél van... Aztán pislogsz kettőt, és ez a hullámvölgy már tart közel fél éve, és rájössz, hogy igazából csak odázod az egészet, félsz véget vetni a kapcsolatnak. Nem tudatos megvezetése a másiknak, egyszerűen csak nem tudatosul benned a szakítás, mint opció. Főleg nem úgy, hogy gyakorlatilag a teljes párkapcsolati életed/fejlődésed vele töltötted. Mert gondolom, 15 évesen még azért olyan nagyon sok tapasztalata előtted nem volt.


Azt tudod tenni, hogy elfogadod a döntését, és tovább lépsz. Te is meglehetősen fiatal vagy még, bőven tudsz találni olyan lányt, aki már felnőttként van jelen a kapcsolatban, és nem lassanként felnőve válik önállóvá, miközben rájön, hogy nem is egymás mellett van a helyetek. Az nem feltétlenül jelent kudarcot, hogy véget ért a kapcsolat, lehet, hogy kettőtök közös útja ennyiről szólt, kihoztátok belőle a maximumot. Most tiszta lappal kezdhettek, te is, új emberként új kapcsolatban új lehetőségeket felfedezve. Csak előbb próbáld meg elfogadni, hogy ez ennyi volt, ebből kár lenne még többet megpróbálni kisajtolni, kicsit összeszedni magad. Jól mondja az egyik válaszoló, attól neked nem lesz jobb, ha megölöd magad.

2016. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tudom hogy így a helyes és minden okkal történik csak jelen pillanatban nem tudom még ezt megemészteni, mert nekem fontos mai napig és minden hozzáköt , de remélem egyszer még letudok vele ülni beszélni vagy elmenni ide oda , tudom idő és idő de most még nem tudom merre tovább.


De köszönöm mindenkinek a pozitív és őszínte válaszokat.

2016. dec. 5. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!