Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Olyan létezik, hogy valaki 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezik, hogy valaki 17 év alatt sem tudja túltenni magát egy szakításon?

Figyelt kérdés
A szerelem amúgy nagy volt, de csak néhány hónapig tartott.

2017. jan. 24. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Létezhet persze. 50 év is. nem vagyunk egyformák.
2017. jan. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Minden létezhet, de egy néhány hónapos szerelmet 17 évig siratni beteges.
2017. jan. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha 17 ev alatt nem sikerult,akkor valoszinuleg nemnis akarja tultenni magat rajta....mondjuk hogy ebben mi a jo azt mar nem ertem....
2017. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 piriiiii ***** válasza:
Létezik.
2017. jan. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Te jó ég! Na most zuhantam letargiába. Ezek szerint megeshet, hogy 17 év múlva is siratni fogom Tibit, aki miatt 4 hónapja emésztem magam?

Basszus, tényleg sose lesz jobb.

2017. jan. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kolosszus22 ***** válasza:
Ehhez nagyon lelki roncsnak kell lenni, ép lelkületű ember kiheveri még a legfájdalmasabb szakítást is pár hónap, max 1-2 év alatt. Az ilyennek komoly pszichés problémái vannak.
2017. jan. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én 8 éve vagyok ebben a cipőben :)
2017. jan. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is azt gondolom, hogy ez nem normális dolog. Úgy idézte fel az exbarátom a szakítást, mintha csak tegnap történt volna...szörnyű volt.
2017. jan. 24. 12:50
 9/12 kolosszus22 ***** válasza:

Ezt fejtsd már ki azért...Most az, hogy valahol összefutottatok és beszéltetek neki meg eszébe jutott és emlékszik rá, pláne ha mondjuk esetleg kicsesztél vele, akkor megmaradhatott ez benne, ez nem egyenlő azzal h nincs túl rajta.

Én is emlékszem a szakításaimra elég pontosan mindre, pedig egyik sem érdekel már.

2017. jan. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hibáztat, amiért ő a mai napig nem tudott normális kapcsolatot kialakítani. Mondta, hogy nem fogadja el, hogy szakítottam vele.

Haragszik rám, mert szakítottam vele, azt mondta tönkkretettem az életét, meg a magamét...

2017. jan. 24. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!