Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem akarok nélküle élni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok nélküle élni, boldogtalan vagyok. Hogyan tudnám túl élni mindezt?

Figyelt kérdés
17 évesen össze jöttem egy lánnyal akibe annyira beleszerettem hogy hihetetlen. Első szerelmem ,együtt voltunk 3 évet rengeteg hazugsaggal,átveréssel és megcsalással az ő részéről. 4x adtam neki új esélyt,az utolsónál minden jó volt,egy álom volt ő is és a kapcsolatunk is. Pont mint a legelején. Mikor végre elhittem,hogy most nem lesz hülye,végre megváltozott,elkezdődtek megint a hazugságok.Találkoztunk és elmondta hogy ő meg akarja találni önmagát stb stb... szakított velem. Ez 1 hónapja történt. Azóta persze beszéltünk,elmondta hogy mennyire hianyzom neki,de úgyse működne soha köztünk. Én ezt végre meg is értettem. De... a több hónapos szünetek alatt én tönkrementem. Depressziós voltam,öngyilkossági kísérletet hajtottam végre,lefogytam,az önbizalmam nulla lett. És most ismét így van. Nem vagyok egy rossz pasi,rengeteg barátom van,mindenki tisztel és szeret,de egyszerűen nem tudok továbblépni. A közhelyes praktikák nem válnak be. 20 éves lettem,de minden reggel sírva kelek fel,egész nap rajta jár az agyam. Bennem van ez az élni akarás,vannak más lányok akik szivesen lennének velem,rengeteg programom van,de valahogy nem lelem semmiben az örömömet. Semmiben! Akármi történik,én úgy élem meg mint egy zombi. Pedig örülnöm kéne hogy kikerült az életemből egy ilyen lány. Tisztában vagyok vele hogy milyen,de szeretem. Mindenről ő jut eszembe, és bámit csinálok,mintha lélekben itt lenne velem. Nem is tudom mit akarok kérdezni,talán csak tanácsokra lenne szükségem,tapasztalatokra,biztatásra. Vagy akármire. Mit tehetek? Nem sajnáltatom magam,nem vagyok az a típus,de tényleg reménytelennek látom az életet. És nem múlik. egyre csak erősebb.

2016. okt. 31. 01:27
 1/8 anonim ***** válasza:
2016. okt. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=WdklfFguuYw


Hallgasd meg ezt, sírj egy utolsót, és felejtsd már el azt a robancot örökre! Úgy látszik, neked lehet, hogy ehhez pszichológusra is szükséged lesz. Tudod, ha elromlik a kezünk, lábunk, torkunk, orvoshoz megyünk. Neked a lelked romlott el, vidd el lélekgyógyászhoz, értenek hozzá, hidd el, nem te vagy az első esetük.


Viszont komolyan érdekel, hogy milyen egy ekkora elvtelen, jellemtelen lány, aki így ki tud csinálni egy magabiztos fiút? Annyira szép volt? Milyen egy ilyen lány? Nagyszájú, vicces, vagány? Vagy visszahúzódó? Milyen?


Teljesen képtelen dolognak tartom, hogy ilyet tegyek egy emberrel. Borzalmas. Nagyon-nagyon sajnállak.

2016. okt. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt a folyamatot követem, és ha elértem teliberöhögöm az összes eddigi csajt aki átvert... és megmutatom mit veszítettek.
2016. okt. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1. lépés: Legyen tartásod.
2016. okt. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Get shredded brah...
2016. okt. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Idő.

Még nem értél le a gödör aljára... eljon az ideje.

Kapd össze magad, ennyit egy csaj sem ér.

Atbaxott, megcsalt, hazudott.

Miről beszélünk?

Ennyire jó volt vele a szex...?

Mindenről ő jut eszedbe, lélekben veled van.... fejezd be az egész napos abrandozast róla.

Te mindent megtettel, többször adtál neki esélyt.

Jobbat erdemelsz.

2016. okt. 31. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De igen, sajnaltatod magad. Magaddal is. Milyen kozhely nem jott be? Az hogy eljarj tarsasagba es addig se ra gondolsz? Vagy az ido? Lehet, tobb kell ennel.
2016. okt. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rengeteg onbizalmam volt elotte. Es most semmi... igen,rengeteg eselyt adtam,mindent megprobaltam. Rengeteget valtoztam miatta,es igen,ki merem jelenteni,hogy igen is jo voltam hozza nagyon. Az ido,ez az 1 honap nem keves. Ugyanis ahogy irtam,tobbszor szakitottunk mar 3-5honapra. Szoval az ido nem akar mellem alni. Tenyleg egy rendes srac vagyok,tele elni akarassal,mindenkinek segitsege vagyok,tudom hogy egy jo ember vagyok. De valami meg is meggatol abban hogy ne ugy tekintsek ra,mint akivel meg egyutt leszunk. Nem tudok valamiert tovabb lepni. Koszonom szepen az eddigi valaszokat,nagyon aranyosak vagytok :)
2016. okt. 31. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!