Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szeretnék szakitani a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék szakitani a barátommal, de van egy videónk. Hogyan szakitsak? (többi lent)

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt. Úgy két éve, mikor még azt hittük, hogy örökké együtt leszünk, készitettünk egy p0rnóvideót. Nem akartam beleegyezni, de valahogy meggyőzött. Sajnos ezt a mai napig bánom.



Most úgy érzem, hogy nekem más terveim vannak a jövőbe, hogy nem vele képzelem el az életem.Már nem is vonzódom hozzá. Ő viszont az egész napját velem töltené, egész nap szeretkezne. Már többszür is kértem, hogy törölje le a videót (anélkül, hogy tudná a szándékom), de nem akarta. Félek, hogy ha szakitok, akkor a következő kapcsolataimnak ártani fog a videóval, vagy elküldi másoknak... Mit tegyek? 22L


2017. febr. 2. 17:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

esetleg mondod neki hogy mutassa meg, meg akarod nézni, aztán helyette kitörlöd...

az újratelepítés is jó, csak a fontos dolgait tényleg mentsd ki, ne vesszenek el. ez kicsit szemétség, de az sokkal gázabb, hogy a kérésedre sem törli a videót... legközelebb meg ne menj bele ilyen hülyeségbe.

2017. febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha abból indulok ki, hogy eddig megszámlálhatatlan lánnyal leveleztem, telefonáltam, találkoztam, akikről volt meztelen képem (volt aki rengeteg videót is küldött), mégsem mentettem el őket sehova, vagy ha mégis, akkor miután szakítottunk , kitöröltem, mert nekem nem kell.

Szerintem ha szakítasz vele, és valóban szeret, akkor kitörli, vagy csak simán meghagyja magának.

2017. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mondd hogy nézzétek meg együtt a videót, így kilesheted hogy hova mentette aztán szépen letörlöd. Majd szakítasz.

De ha normális akkor nem teszi fel sehova. Én is küldtem erotikusabb képeket az exemnek és nem tette fel sehova. Ha mégis felkerülne a netre akkor feljelentheted.

A jövőben pedig ne csinálj ilyet senkivel. Látod nem éri meg. Sok sikert!

2017. febr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Beszívtad. Kérd meg,hogy törölje le,aztán 1-2hét múlva szakíts!
2017. febr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Csodálatos dolog ez az internet! Mikor fogsz vele szakítani? Remélem minimum Full hd videó lesz!
2017. febr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

1. Ha nem egy idiótával jöttél össze, akkor nem fog semmit csinálni a videóval.


2: Ha nem egy idiótával fogsz összejönni, akkor rohadtul nem fogja érdekelni, hogy milyen videót csináltál 2 éve.


Nálam is van legalább 2 nőtől pár videó, elég csúnyán szakítottak ráadásul, de eszem ágában sincs bármit csinálni velük. 43f

2017. febr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!