Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani fogok a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani fogok a barátommal, pedig szeretem még csak szerelmes nem vagyok már és nagyon sok a problémánk, nem vagyok így boldog Mennyi idő alatt leszek szerintetek túl rajta?

Figyelt kérdés
6,5 éve együtt vagyunk , de ennek így nincs értelme, nem jutunk előrébb és boldog akarok lenni de így csak hiányérzetem van. Ő az első komoly, szerintetek hamar menni fog?

2015. júl. 30. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:

"nem jutunk előrébb"


Tehát a barátnőd kezét már megkérték, a tiedet meg nem!

2015. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem egyáltalán nem erről van szó :)
2015. júl. 30. 10:53
 3/6 A kérdező kommentje:
sok más baj van sajnos nem én vagyok neki az első nem vagyok vele boldog még ha szeretem is ez így nem jó :(
2015. júl. 30. 10:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenesetre jó sokáig húztad....változó kinek mennyi ideig tart.

Lehet h egyesek szerint elcsépelt duma, de tenni is kell azért h jobb legyen, h hamarabb túllegyél rajta.

2015. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A szerelem elmúlásáról és amúgy a tartós kapcsolatról javaslom meghallgatni ezeket:


https://www.youtube.com/watch?v=XR1MgbYvMLk


https://www.youtube.com/watch?v=Ie7lYdW-BL4

2015. aug. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Még csak" szerelmes nem vagy? Ezt úgy érted, hogy még nem vagy az? Akkor szakíts még ma, ha nem is voltál belé sohasem!!
2015. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!