Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek is nagyon kegyetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon kegyetlen módon hagytam ott az exem?

Figyelt kérdés

Az exbarátnőmmel már óvoda óta ismerjük egymást. Azóta legjobb barátok voltunk, aztán több is lett köztünk tizenéves korunkban. Általános és közép suliba is együtt jártunk, szóval szinte egész eddigi életünkben egymás nyakán lógtunk. Ő mindig kiállt mellettem, a baj csak az, hogy nem hagyta, hogy rajta kívül más barátaim is legyenek. Nem csak a lányokra még a fiúkra is féltékeny volt. Emiatt gyakran össze vesztünk. Többször is szakítottunk aztán megint össze jöttünk. Miután kijártuk a középsulit én egyetemre mentem, ő viszont a családjával külföldre költözött. Egy ideig távkapcsolatban voltunk, de mindketten beláttuk, hogy nem működik. Megbeszéltük, hogy csak barátok maradunk. Még tavaly nyáron kint is voltam náluk két hónapot. Megbeszéltük hogy az ottani költségeimet ők állják, én meg majd ráérek kifizetni, ha rendesen elkezdek dolgozni és egyenesbe jövök, mert voltak gondjaim, ami miatt nem tudtam azonnal fizetni. Azóta is gyakran beszéltünk facebookon. Úgy tűnt túltette magát a kapcsolatunkon. Utána összejöttem egy lánnyal, még mindig együtt vagyunk, komoly a dolog. Az exem viszont teljesen kiakadt, azonnal követelte a pénzt, és azt mondta soha többet nem akar velem beszélni. Én összekapartam, amivel tartoztam, kifizettem, aztán letiltottuk egymást. Viszont most a napokban találkoztam vele, azóta haza jött külföldről. Konkrétan nekem esett, hogy mekkora szemét vagyok, hogy csak úgy elhagytam, hogyan jöhettem össze ilyen hamar másik lánnyal, egy gerinctelen féreg vagyok.. stb...

Tényleg ennyire szemét lennék? Küzdenem kellett volna egy olyan kapcsolatért, ami már nem működik csak azért mert egész életünkben "együtt voltunk"? Talán hülyeség, de most lelkiismeret furdalásom van.

23/F


2017. febr. 6. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ez a lány egy idegbeteg, én még ennyi ideig sem bírtam volna vele. Neked van igazad, állj ki mellette :)
2017. febr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Egyaltalan nem. A lanynak bajok vannak az agyaban.
2017. febr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Emiatt ne érezd magad rosszul. A lány fejével bajok vannak.
2017. febr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szakítottatok akkor mégis mi a jó francért kér rajtad számon akármit is?

Elvárta volna, hogy szakítási utáni gyászidőszakot tarts?

Kész vicc!

2017. febr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyire volt jó nő? csak egy dolog kegyetlen itt, az exed elméje. De elég sok ilyen van, nem véletlen exek :D Mindenkinek volt legalább már egy ilyenje.
2017. febr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"egy ideig távkapcsolatban voltunk, de mindketten beláttuk, hogy nem működik. Megbeszéltük, hogy csak barátok maradunk."

Ezután várható volt ,hogy előbb utóbb valamelyikőtöknek lesz kapcsolata. Nem követtél el bűnt szerintem.Ha már nem vagytok együtt,akkor nem várhatja,hogy örökre egyedül maradj.

Egyébként miért is te hagytad el?Nem véletlenül ő költözött külföldre? És közösen szakítottatok,úgyhogy nem értem.

Azt értem,hogy fáj neki,hogy vége lett, de szerintem nem hibáztá

2017. febr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi van, a csaj is olvassa, hogy mindenki le van pontozva? :-P

Amúgy egy idegbeteg bolond pitcha volt, ne bánkódj miatta.

2017. febr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!