Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Tegnap szakított velem a párom. Több párkapcsolatunk is volt a másik előtt, de egyszerűen ez a közös volt a tökéletes. Boldogok voltunk, kiegészítettük egymást, közös jövőt terveztünk, olyan dolgokat tudunk egymásról, amit senki más. Komolyan tökéletes párkapcsolatunk volt. Szó szerint mesébe illő volt. És nagyon is szeretjük egymást. Kb 3 hete jött az ötlet, hogy ő bizony idegen légiós lesz. Ezt tudtam is, és megmondtam, hogy holott nem örülök neki, mindenképp támogatom benne. Tegnap ezzel állt elém, hogy muszáj véget vetni ennek, mert ha most nem teszi meg, akkor később már nem fogja tudni megtenni velem. És nem fog tudni elmenni. Hiába mondtam, hogy én megvárom, meg még van időnk addig és ugyan ilyen boldogok lehetnénk. Nem akarja hogy feleslegesen várjak akár egy fél évig és a halálhírét kapjam. És már nem lenne képes itt hagyni, de ő mindenképp ezt akarja. Én meg őt. És fogalmam sincs mitévő legyek. Szeretjük egymást, három napja még semmi erre utaló jel nem volt. Egyszerűen nem bírom felfogni a történteket. Ő volt az életem és kilépett a mindennapjaimból, azzal az indokkal, hogy nekem ez jobb lesz és neki is ez a legjobb.Illetve hogy ő ezt jól átgondolta és sok mindenkivel beszélt erről (csak velem nem ) Nem tudom mi tévő legyek. Képtelen vagyok élni így, hogy tudom, hogy mennyi időnk lenne. És rettenetesen fáj, hogy azon próbálkozik, hogy elnyomja az érzéseit. Nem akar szeretni, mert az ugye hátráltatná. Kérlek, aki volt hasonló helyzetben, vagy legalább is értelmes tanácsot tudna adni, az kérem segítsen !

2017. febr. 18. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy most mashogy erzed, de ez a pasas egyaltalan nem szeretett teged. Aki szerelmes, az veled tervez, es onnantol hogy komolyan gondolja a kapcsolatot, a kozos tervek lepnek a regiek helyere. Itt ez nem tortent meg.
2017. febr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De komolyan azt éreztem/érzem, hogy szerelmes. Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy miért teszi ezt.
2017. febr. 18. 14:24
 3/7 llorTllorT ***** válasza:
a légióba csak nem vihet magával.fél év alatt nemhogy halálhírét de semilyen hírét nem kapod.a kiképzés alatt nem valószínű,hogy megölik de még utána sem.gondolom huszonéves és úgy gondolja jó móka idegen ország zsoldosa lenni,idegen érdekekért harcolni.annyira se nem jó móka se nem jó pénz.
2017. febr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én ezzel tisztában vagyok kedves utolsó, de egyszerűen nem tudok/tudtam hatni rá. Egyszerűen ő bizonyítani akar magának. Hiába mondtam folyton, hogy nekem már így is hős és annyi mindenki másnak is. Már csak abban reménykedem, hogy elmegy és esetleg magához tér és vissza jön.
2017. febr. 18. 14:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, a jelentkezok 80 szazalekat kiszorjak, mert nagyon kemenyek a kovetelmenyek.


Hamarosan otthon lesz a kis Rambó :)

2017. febr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ennek a férfinak jobban számít a bizonyítási vágya, mint a közös jövőtök. És ez a mártírkodás... Felnőtt ember vagy, el tudod dönteni, hogy vársz-e valakit vagy sem.


Tudod mit! Ha csak hátráltatja az, hogy szereted, akkor hadd menjen! Azt kell neki mondani, hogy: eldöntötted, akkor viszlát. Így hidegen, nyugodtan. Egy dráma-generátorral nem érdemes foglalkozni, de tényleg.

2017. febr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kolosszus22 ***** válasza:
Az tuti, hogy te jóval többet képzeltél ebbe az egész kapcsolatba mint ő. Nem hinném h neki te vagy minden álma, ez is bizonyíték erre. Egy picit naiv vagy és ez az "elmegyek idegenlégióskodni" se tűnik valami átgondolt tervnek, nekem sántít az egész.
2017. febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!