Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy kezeljem az exem? (Bővebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem az exem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Két és fél hete szakítottunk, pontosabban én vele. Már többször újrakezdtük, nem ment... Több, mint nègy èv után lett vège. Ő teljesen magába zuhant, össze-vissza csinál mindent, nem tud a munkájára sem odafigyelni. Nincs egyetlen barátja sem, akivel meg tudná beszélni, úgyhogy nekem mondja el, mit érez, mennyire fáj neki. Nem is akar mással beszèlni, csak velem. Tegnap viszont felhivott, hogy ezt nem bírja tovább, nem tudja mi lesz a vège ennek ès nem akar szenvedni tovább. Nagyon fèlek, hogy hülyesèget csinál. :( Megnehezíti a problèmáját, hogy egy helyen dolgozunk... Nem tudom mit tegyek, tartsam vele a kapcsolatot? Írjak neki, hogy ne èrezze magát egyedül, vagy hagyjam, ne keressem, hogy tudjon magától talpra állni? De fèlek nem tud ès mèg rosszabbra fordul a helyzet... Aggódom èrte nagyon...

2017. febr. 19. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom: szakítsd meg a kapcsolatot, főleg, ha öngyilkossággal fenyegetőzik.
2017. febr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ès hogyan? Jelentsem ki neki, hogy jobb, ha nem beszèlünk többet vagy egyszerűen ne keressem? De sajnos egy helyen dolgozunk, minden nap lát...
2017. febr. 19. 09:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress másik munkahelyet.
2017. febr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!