Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresési problémára mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresési problémára mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Nincs társam, és nem is volt, se férfi, se nő, se barát, se osztálytárs, se senki.

27F



2015. dec. 9. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát erre nehéz mit mondani.

Ismerkedj.

2015. dec. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Aha. Ha az olyan könnyű lenne.

Mondj egy módot és elmondom a tapasztalataim!

2015. dec. 9. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:
ebben a korban már kialakul egy kör...baszhatod
2015. dec. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem könnyű, de nincs más megoldás. Legalábbis én így látom.
2015. dec. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mondok egy módot.


Úgy is az interneten lógsz, ha gyakori kérdéseket olvasgatsz. Ehelyett regisztrálj társkereső oldalra.


Még mielőtt az jönne, hogy az csak a nőknek jön be, nos nem. Ugyanis a mi párosunk vegyes, tehát férfi is van benne, és férfiként neki tartott kb 1 hónapig, hogy megismerkedjen egy neki szimpatikus nővel ,randira hívja, találkozzanak és összejöjjenek. További 1,5 év volt a lánykérés, az összeköltözés, és az esküvő. De ez mindenkinek más...


Hozzá teszem nem kigyúrt, nem gazdag, nem volt se menő kocsija, se lakása, otthon élt (anya, testvér). Tehát azt sem lehet mondani, hogy csak az izomagyra és a pénzére mentem:)


Ehhez mersze szerencse is kell, hogy ilyen hamar sikerüljön, de ha nem próbálkozol, akkor tuti hogy egyedül maradsz. Ha igen, legalább lesz esélyed, és elmondhatod, hogy mindent megtettél az ügy érdekében. Nekem pl tovább tartott a társkeresés, évekig. Mégse adtam fel.


Nos, mi a kifogásod?

2015. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

Leírom privátban. PM

2015. dec. 9. 21:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Prostizás?! Igaz, csak fél megoldás.
2015. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Prostizás nem jönne be 2 dolog miatt.

1: férfi vagyok és aszexuális.

2: Házasság előtt nincs szex!

2015. dec. 9. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!