Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lassan fél éve külön élek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan fél éve külön élek az exemtől és gyermekemtől. Mikor múlik el a szerelmem iránta?

Figyelt kérdés
Mivel elég gyakran látogatom a fiam, kikerülhetetlen az exem, aki iránt még mindig érzek. Próbálom elnyomni, sokszor megy is, de gyakran előjön a dolog és olyankor zokogok.
2017. febr. 25. 21:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tegyek. F/34
2017. febr. 25. 21:42
 2/8 anonim ***** válasza:
Kivel csaltad meg és hányszor?
2017. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Soha senkivel sem csaltam meg!
2017. febr. 25. 22:04
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Ja,akkor most jön a "tisztesseges lelkemkitszem férfi vagyok,mégis kidobott az asszony" című,durva önfényezéssel tarkított előadás. Jó szórakozást,hölgyei és uraim!
2017. febr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos van oka,előzménye a tettének. Tiszteletben kell tartanod a döntését el kell engedned. Lépj tovább te is. Sok sikert
2017. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze, hogy van oka. Mindennek van oka, de ez nem csak rajtam múlott. El kell engedni, én tudom, de ez se vele se nélküled kapcsolat, ahol ő sem közömbös irántam. Nehéz dolga van neki is, mert neveli a gyereket, de ott vannak a szülők és több rokon, akire számíthat. Nekem jóformán senkim nincsen. Az én családom nem az összetartásról híres. A kérdés itt az, hogy Ti mit tennétek a helyemben!? Voltam már szerelmi beteg, de akkor elmúlott, mivel nem láttam többé a nőt, de itt muszáj! Talán van itt valaki aki ugyanabban a helyzetben volt. Az ostoba és alaptalan válaszoktól kíméljetek meg! Köszönöm!
2017. febr. 26. 02:32
 7/8 anonim ***** válasza:

ez azért lesz nehéz, mert ő nem csak az exed hanem a gyereked anyja is.

A legtöbb amit tehetsz, hogy elengeded és megpróbálod lezárni a dolgot. Ha még ő is érez, kérhetsz egy találkozót és elmondhatod az érzéseidet. Lehet hogy meggondolta magát. De nem szokott jól működni az újrakzdés, hacsak a problémákat meg nem oldjátok amik váláshoz vezettek. De ha nem oldottátok meg akkor és hagytátok, hogy szétmenjen a házasság, most miért tennétek meg?


Gondold át, mi a legjobb mindkettőtöknek aztán beszélj vele. De ha nemet mond, el kell engededned. Keress fel szakembert.

2017. febr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ennél jobb lehetőség valóban nincs.
2017. febr. 28. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!