Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg bizalmi válság van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bizalmi válság van a férfiak és a nők között?

Figyelt kérdés
A radikális feministák és az antifeministák között elmérgesedett a helyzet, mindegyik a másikat okolja. Normális, hogy ez az ordenáré harc már az egyszerű társkapcsolatot kereső embereket is megmérgezte?

2017. febr. 26. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Ezt a CNN értesítést nem kaptam meg.
2017. febr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A legrosszabb ***** válasza:
60%
Sem feministának, sem ellenzőnek, sem radikálisnak nem kell lennie egyik félnek sem, hogy a bizalmatlanság fennálljon, s mérgezze a felek kapcsolatát.
2017. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Mi van? :)

Ne másokat okolj :)

2017. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy jelenségre kérdeztem rá, köszi, de én jól vagyok és soha nem vádolnék senkit. Ugye szoktál te is ebben a kategóriában olvasgatni? :)
2017. febr. 26. 22:21
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi a f*##shtz van?

Bocsi, itt lógok elég sokat, de nem vágom ( hála a jó égnek), amit összezagyváltál. :D De őszintén, nem is bánom. :D

2017. febr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%

Én alapjáraton nem szólnék radikális feministához, ha férfi lennék. (Mondjuk ők is hamarabb vetnének akkor máglyára. :"D)


Olyan partnert kell választani, akit ilyen hülyeségek nem mérgeznek, mert a régi rendszer(család=anya,apa,gyerekek) igen is működött. Most mindenki(beleértve a nők is) csak a karriert hajhásszák, de így a család és az érzelmek elvesznek az éterben...

2017. febr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, éppen rólad beszélek. :) Mitől gondolkodsz így?
2017. febr. 26. 23:18
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7. Attól, hogy nem szeretem a személytelen dolgokat.

Nyilván van, akinek másként alakult az élete, de szerintem egy karrier vagy néhány haver, akivel max. összefutsz munka után, sosem lehet annyira kielégítő, mint egy szerető család.


Igazából ezzel nincs gond, mert az is megtalálja a párját, aki családcentrikus, meg az a nő is, aki hallani sem akar erről 35 előtt. Mindkét 'kategóriából' van elég ember, hogy zsák a foltját megtalálta. Abban viszont igazad van, hogy nem jó, ha alapvetően mások az értékrendek egy kapcsolatban, mert annak szakítás a vége.

2017. febr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Én vágom a kérdést, magam is megfigyeltem a jelenséget. Szinte az egész egy ideológiai harc lett, a múltbéli sérelmekért akarnak revansot venni a másikon, közben meg hülye fogalmakkal dobálóznak, hogy hipergámia, patriarchátus stb. stb. Mindkét csapat betéve tudja az ideológiai kiskátéját és a nagy igazságkeresésben nem veszik észre, hogy egymás nyakán taposnak. Én mindkét ideológiától megundorodtam, mert láttam h mindenről beszélnek, csak a szerelemről nem. Megfigyeltétek már, h mind a két csapat csak nevetni szokott a szerelmen? Mindegyik egy átverésnek tartja. A feministák és az antifeministák állításai ellentétesek, de a vitakultúrájuk és az érzelmekről alkotott felfogásuk ugyanaz. A szélsőségek összeérnek.
2017. febr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Feminsta vagyok és hiszek a szerelemben, de a szerelem nem tartozik ide. Ha politikáról beszélünk és feljön a szerelem, az is fura, mert nem arról van szó.
2017. febr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!