Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezek alapján túllépett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján túllépett?

Figyelt kérdés
Barátoktól hallottam, hogy az exemre nyomul egy csaj aki elvileg nem az esete meg nem jönne össze vele de jól néz ki meg bejön neki, hogy így nyomul. Azt látom, hogy az exem egész nap fent van facebookon, mert elvileg már hetek óta beszélnek. Szóval tuti egész nap miatta lóg fent. Ezek szerint alakul valami?

2017. márc. 3. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy túllépett, talán pont így próbál túllépni.
2017. márc. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyenekből ne vonjunk már le azonnal messzemenő következtetéseket. Amikor vele voltál is biztos volt,hogy fent volt Fbn tartósabb ideig.Akkor nem gondoltad, hogy megcsal. Nem is az esete a csaj, ahogy írtad, lehet csak imponál neki. És szerintem ha összejön valakivel, az egy másik csaj lesz majd. De ha meg békülnél vele, akkor értelmesebb volna valami beszélgetést kezdeményezned vele, nem?
2017. márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy túllépett ha nem esete a csaj akkor sztem csak fűzi és megakarja fektetni nem biztos hogy komolyabbra kell neki búfelejtőnek !Sztem ha sokàig voltatok eggyütt akkor nem hinnêm hogy egyből egy csajtól akar komolyabb kapcsolatot aki nem is az esete!
2017. márc. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!