Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Több éves kapcsolat, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éves kapcsolat, nem tudom feldolgozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Több éves kapcsolatom ért véget, már eltelt idő azóta, először azt hittem megy a feldolgozása, de mégsem, napról napra rosszabb, és arra lennék kiváncsi van e itt valaki akivel tudnék beszélni, vagy aki hasonló helyzetben van, mert nagyon magányos lettem és csak rosszabbodik a helyzet. A szakításra nem kaptam okot, hiába próbáltam mindig más volt, de ezt majd jobban részletezem, mert elég hosszú.


Köszönöm a válaszaitokat.


18/F



2017. márc. 14. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy elmegy, aztán jön majd új.

Ne törj le. Persze, most világvége van, de aztán túl leszel rajta. Fiatal vagy, elötted az élet. Nem érdemes felakadni egy veszett ügyön. Sok sikert az életben! :)

2017. márc. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem is úgy szakítottak, hogy semmi konkrét indok nem volt. Annyit tudtam kihámozni a mondandójából, hogy a hibás természetesen én vagyok, de mikor kérdezték az ismerősök, hogy mégis miért akkor nem tudtam mondani semmit mert össze-vissza mondott mindenfélét. Akkor tanultam meg, hogy a világ legrosszabb döntése, ha az ember csak és kizárólag a párjára hagyatkozik. Amíg velem volt nem éreztem úgy, hogy barátokra lenne szükségem jól elvoltunk mi ketten egymásnak. Utána én is baromi magányos lettem, de összeismerkedtem pár emberrel azóta és rájöttem mennyire sokat számít ha az embernek vannak barátai.
2017. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!