Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szoktatok érdeklődi volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok érdeklődi volt párotok felől, írtok neki facebookon vagy más úton?

Figyelt kérdés

2017. márc. 22. 15:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
első dolgom volt szakítás után letiltani a fácséról, az emailjeit a spamba tettem, a telefonszámát is letiltottam a telefonomon.
2017. márc. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem, mert esetünkben az illető egyszerűen elérhetetlen, pedig napi szinten ott ül tőlem három méterre. Ezt nyilván nem fizikai értelemre mondtam, hanem van az a szint, amikor nincs rá lehetőség, mert visszatart valami.


Esetemben azt sem tudom, miért szakított velem. Valóban sok volt a krízis, azt is tudom, hogy miben hibáztam, de egyszerűen akkor se igazán tudom, mi az oka, ezek is csak sejtések. Külső elmondások alapján egyszer félvállról veszi az egészet, máskor - elvileg - úgy kezeli, mintha felőle folytatódhatna ott, ahol abba maradt - immár lassan másfél éve. Mivel ezt én elég rosszul élem meg, nem tudok vele mit csinálni, nem tudok még egyszer elé állni, mert nem megy. Én úgy érzem, tökéletesen tönkretett ezzel, de már nem tudom visszafordítani. Utólag visszanézve rengeteg dologról bizonyosodik be, hogy nem is úgy volt, ahogy megismertem. Ez van...


Nem érdemes vele foglalkozni, hacsak nem vagytok elég intelligensek ahhoz, hogy tudjatok kötetlenül, a múlton való rágódás nélkül kommunikálni.

2017. márc. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem. Ők a múlt részei. Engem meg úgy csinált az apám, hogy elöl vannak a szemeim...
2017. ápr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!