Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szoktatok érdeklődi volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok érdeklődi volt párotok felől, írtok neki facebookon vagy más úton?

Figyelt kérdés

2017. márc. 22. 15:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Csak az egyikkel tartom minimális szinten a kapcsolatot. Ez alatt értsd azt, hogy születésnapok vagy jelentősebb események alkalmával (pl. eljegyzés, házasság, gyerek születése, közeli hozzátartozó halála) írunk egymásnak.
2017. márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem. Nem ismerősöm fészbukon, nincs meg a telefonszáma, se maz e-mail címe. Nem járok a (10 évvel ezelőtti) lakása felé.
2017. márc. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Három exem van.

Az egyik eléggé megutált engem. Volt, hogy egy évvel a szakítás után rá írtam, hogy mizu, azóta se (3 éve) kattintott rá. Feladtam.

A másik nem ismeri az illemet, még másfél évig jártunk egy osztályba és egyszer nem volt hajlandó rám nézni vagy köszönni. Nem hogy még Facebook...:D

A másik nagyon is érdekel és még nem léptem túl, de ő igen. Ezért nem írok rá... (friss szakítás)

2017. márc. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Két exem van, egyiket sem keresem, és nem is fogom. Az egyik rettentően megalázott, a másik megcsalt. Nem érdekel, mi van velük. Az utóbbi szakítás után zaklatott is. Hálát adok érte, hogy végre abbahagyta (most, egy év után), nemhogy még érdekeljen.
2017. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem. Ők szakítottak velem. Őket sem érdekelte túlzottan, hogy mi van velem... Vagy elmondaniuk egy bocsánatkérést, amiért fájdalmat okoztak. Nekem pedig nincs kedvem ahhoz, hogy ne írjanak vissza, vagy letudjanak egy "udvarias" válasszal.
2017. márc. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem érdekel. Ezt harag nélkül mondom, tényleg nem érdekel, én sem érdeklem őt. Már csak emlék és tanulság, más felé ment az életünk. Párom sem ír rá az exeire, bár azok néha fel szoktak bukkanni és zaklatják, de ő hamar leépíti őket.
2017. márc. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 MrPifta ***** válasza:
Igen. Máshogy képzeltük el a jövőt, ezért nem együtt folytattuk. Nincs facebookja, de néha felhívom őt, jövő hétvégén el is utazok hozzá (azóta mindketten költöztünk, most 160 km-re él tőlem)
2017. márc. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Tibusz87 válasza:

Érdekes kérdés. Ez függ ám sok mindentől. Van amelyikkel beszélek, van amelyikkel nem.

Sose voltam harag tartó. Van amelyikkel a "fontos" ügyekben, és van akivel hétköznapi szintén is beszélünk.

Pedig ez utóbbi volt hogy ki sikert egy nyakátnyakast. Nyilván tudja, hogy jogos volt. Nincs is harag. És van akivel cseppet sem beszélek, de örülök, hogy látom a sikerét 1-1 fotón.

Ez mindenkinél más.

2017. márc. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Magamtól nem nagyon, de ba összefutunk, akkor beszelunk
2017. márc. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

#19 vagyok, véletlen küldtem el, méh nem akartam :'D

Szóval ha összefutok valamelyikkel, akkor beszélünk, de egyébként nem keresem a társaságukat.

Kivéve egynek, mert a családjával azóta az én családom nagyon jóban lett.

2017. márc. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!