Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 5 éves kapcsolat utáni szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éves kapcsolat utáni szakítást hogyan lehet feldolgozni?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz, folyton sírok, mindenhol rám tör a sírhatnék, mindig azt kívánom bárcsak másképp csináltam volna a dolgokat, nagyon magyon rossz, sosem gondoltam volna hogy ilyen rossz egy szakítás :(

22f


2017. ápr. 13. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7 éveset is kellett. Ugyanezt éltem meg mint te. Ha vannak barátaid, hobbid, programok akkor segítenek. Ami persze tüneti kezelés. A fő gyógyító viszont az idő lesz, ahogy átgondolod és helyére teszed a dolgokat. Oka volt a szakításnak. Ne kívánd vissza. Inkább örülj, hogy 22 vagy és előtted az élet. Utólag meg fogsz érteni mindent és legkésőbb a következő kapcsolatodban a helyére fognak kerülni a dolgok és nem szomorúan fogsz rá emlékezni.
2017. ápr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindketten szinte gyerekek voltunk amikor beleszerettünk egymásba, azt hittükk örökké fog tartani :( ő a legjobb barátom és lehet ezt is örökre elvesztettem, nagyon nagyon fáj
2017. ápr. 13. 09:43
 3/5 anonim ***** válasza:

11 évesnek vetettem véget. Nem volt könnyű.

35 vagyok most és így azért nehezebb a helyzetem kicsit.

22 évesen még simán megtalálhatod az igazit majd. Most biztos nehéz, de túl leszel rajta. Csak azt tudom mondani adj magadnak 1 hónapot, bőgd ki magad. Aztán pedig keress valamit ami lefoglal, hobbi, sport, és barátok. Ez mind segít! Lényeges hogy érdekeljen az adott dolog amit csinálsz.

2017. ápr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyelemelterelés + idő

Esetleg új szerelem, de semmiképp sem szabad erőltetni... az majd jön, ha jönnie kell

2017. ápr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még meg kell tanulnod, és tapasztalni is fogod, h egy idő után elmúlik a komorság, mert folyik az élet tovább, és jön valaki más. Többször is szakítottam (2-3 éves kapcsolatokból), de ezzel vígasztaltam magam. És tényleg így lett.
2017. ápr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!