Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mitért érzek így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitért érzek így?

Figyelt kérdés
Az elmúlt két évben 3 párkapcsolaton vagyok túl. A legutolsónak 1 hónapja lett vége. Nem bírok egyedül lenni. Egyszerűen hiányérzetem van. Nem az exeim hiányoznak hanem valaki mellőlem... utálok magányos lenni. Egyszerűen kiborít ez az érzés. Üresség. Ennyi és nem tudok vele mit kezdeni. Valaki érez hozzám hasonlóan? 24/f

2017. ápr. 14. 19:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, lehet rossz kategóriába írtam.
2017. ápr. 14. 19:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggőség?
2017. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tartok tőle, de borzalmas.
2017. ápr. 14. 19:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Társfüggő vagy.

És erről sürgősen szokjál le, mert így még 30ig se húzod ki, hogy ne legyél vagy drogos, vagy alkoholista, vagy öngyilkos.

Egyedül vagy, legfeljebb a barátaidra számíthatsz, és bennük bízhatsz, a nőkben soha. Azok csak jönnek-mennek. Ez van.

2017. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp nézz utána, hogy mit jelent a társfüggőség, mik az okai, kezelése! :)
2017. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat
2017. ápr. 15. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!