Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi ez a sok naiv ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a sok naiv ember?

Figyelt kérdés

Akik elhiszik hogy a szakítás után két-három hét után az exe összejött valakivel.Szerintem ilyen nincs ott már előtt mikor együtt voltak már egy jó ideje volt köztük valami csak éppen nem akarja azt mondani hogy "bocsi de megcsaltalak"

1. Nem akarja megbántani

2. Neki is kínos lenne a dolog

Vagy inkább elhiszik ezt a storyt mert annyira fájdalmas az a tény hogy az exe mikor együtt voltak már csalta valakivel hogy inkább elhiszi ezt a storyt.

Még élő példát is ismerek erre ismerős körben.



2017. ápr. 15. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Pedig simán lehet. Férfiaknál is előfordul, ha olyan tipikus arc aki jól tudja előadni magát, és a nők álompasiként tekintenek rá, de nőknél szinte mindig sima ügy akár pár nap alatt is találni egy másikat.


Persze annak is sok az esélye, hogy már a szakítás előtt is kavart, aztán a szakítás után csak titkolták még egy kis ideig, hogy jobbnak látszódjon.

2017. ápr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy példa alapján ne te akard eldönteni, hogy kit kivel mikor és hogyan csalt meg, illetve ki mikor jöhet össze a következővel.


Az ellenkezőjére is rengeteg példa van (többek között én is, napok alatt kiábrándultam több év kapcsolat és szerelem után, és két héttel később első látásra beleszerettem másba.)

Hadd tudja már mindenki saját magáról jobban, hogy mit tett és mit érzett, attól függetlenül, hogy te ezt nem tudod elképzelni.


Ez kb. akkora baromság, hogy ha egy férfi nem tudja elképzelni, hogy milyen a menstruációs görcs, akkor az nem is létezik.

Remélem, még nem kötelező ennyire korlátoltnak lenni. :/

2017. ápr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez nem fekete és fehér, ahogy semmi sem.

Nem lehet ennyire skatulyázni.

Én 5éves kapcsolat után 3 hónappal már mással voltam. Mert így éreztem és így döntöttem, pedig a kapcsolatom alatt nem volt semmilyen megcsalás.

Minden ember más és más. De szar lenne ha egyformák lennénk...

2017. ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ez a tiniknél még így van de egy felnőtt embernél azért már nem hiszem hogy szakít és akkor már 2-3 hét múlván van is egy szerelme akivel már együtt is van együtt is él vele...
2017. ápr. 15. 13:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
En sajat tapasztalatom alapjan tudom, hogy letezik ilyen hazugsag meg megcsalas nelkul is.
2017. ápr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne történhetne meg? Végetvetettem több éves kapcsolatnak, két hét sem telt el már randiztam mással. Semmi nem volt köztünk előtte, nem kenyerem a megcsalás. Szimplán annyira pocsék volt már a kapcsolatunk a vége felé, annyira kiégtem benne, hogy nem kellett ahhoz idő hogy továbblépjek. Sőt, megkönnyebbülés volt a szakítás, hihetetlenül felszabadultam.

Miért kell rögtön azt gondolnod, hogy mindenki egyforma? Attól hogy az egyik félnek fáj a szakítás, attól még lehet hogy a másikat nem viseli meg. Ez pedig nem szemét dolog és nem kell ítélkezni minden egyes ember felett.

Szerelmes is elég hamar lehet az ember. Előfordult már a történelemben hogy az első pillanattól kezdve belebolondult két ember egymásba, és ha az élet úgy hozza, miért ne jöhetnének össze, neadj isten miért ne költöznének össze? Rengeteg tényező megeshet...

2017. ápr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Velem is már előfordult, hogy a szakítás utáni második hétvégén összejöttem egy lánnyal és azelőtt nem ismertük egymást. Nem tartott sokáig és ez az egy alkalom volt, de megtörtént, szóval van ilyen.

34/F

2017. ápr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

38 vagyok, nem tini.

De tovább tudtam lépni pár hét alatt, egy 15 éves kapcsolat után. Miért? Mert az élet megy tovább.


Aki 2-3 éves járás után azt várja el a másiktól, hogy hónapokig nyalogassa a sebeit, az mit akar, 15 év után meddig vergődjön valaki? 5 év? 10 év?

Szerintem meg egy hónap után aki nem tud továbblépni, az lelkileg nem egészséges.


Azt is sokan felfogják, hogy pl. szerető esetén lehet két embert szeretni egyszerre. Ilyenkor is létezik: a régi iránt még érez valamit, de ettől képes lehet beleszeretni másba. A testi vágy és a vonzalom pedig még ennél is egyszerűbb. Egy új kapcsolathoz bőven elég ez a kettő.

2017. ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Létezik, hogy valaki túl tud lépni, vagy feledtetni akarja bánatát, és beleugrik egy kapcsolatba. Ez van.
2017. ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szakítás után egy hónappal ismertem meg egy srácot, első látásra egymásba szerettünk. Ő öt héttel a szakítása után volt. Mindketten több éves kapcsolatból léptünk ki. Nem ismertük egymást előtte, szóval megcsalásról szó sem volt.
2017. ápr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!