Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély a folytatásra?

Figyelt kérdés
A párommal 2 és fél évet voltunk együtt. Az utolsó hónapokban sajnos alig volt időnk egymásra, ezért szünetet kértem, de azt beszéltük meg, nyárig kicsit lazabbra vesszük a dolgot, beszéljünk, találkozzunk,de lényegében csinaljuk a sajat dolgainkat külön-külön és amikor nyárra befejeztük, és lesz már időnk egymásra folytatjuk. Én egy hónap után írtam neki, találkoztunk ahol elmondtam neki, hogy nagyon hiányzik és legyen vége a szünetnek, mire ő azt mondta én is hiányzom neki,de most jobb így,ő egyedül akar most lenni, hagyjak neki levegőt, had legyen szabad. Ez másfél hónapja volt, nekem azóta változatlanul nagyon hiányzik, mindennap várom hátha ír vagy találkozunk. Néha beszélünk,de csak pár szót. Szerintetek van meg esély, várjak rá vagy tegyek érte, mert végülis én kértem a szünetet...vagy engedjem el,mert ennyi idő után már biztosan nem lesz folytatás ?
2016. márc. 23. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez off. Nincs értelme tovább folytatni.
2016. márc. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt hogy is írjam szépen,cseszheted.
2016. márc. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legalább kiderült hogy neki nem vagy ugyanolyan fontos, mint ő neked. Így tovább tudsz lépni szerintem.
2016. márc. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak dugásra kellesz neki.
2016. márc. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hívd fel, találkozzatok, mondd el, hogy mit érzel.


1. Kibékültök.

2. Tovább tudsz lépni.


Valószínű, hogy megtetszett neki a szabadság íze. Ha igen, ne erőltesd. Én 8 hónapja szakítottam. Még mindig nagyon hiányzik, voltak rohadt nehéz napjaim, heteim, csináltam hülyeségeket, de ki lehet bírni. Eszedbe ne jusson várni rá vagy ilyesmi! Egyik sem ér annyit!!!

2016. márc. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!