Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Beszéljek vele vagy kerüljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek vele vagy kerüljem el messziről?

Figyelt kérdés

Volt egy pár hónapos kapcsolatom, aminek decemberben lett vége, nagyon csúnyán. Olyanokat tett, amiket sosem gondoltam volna róla. Én szakítottam vele, mert már elegem volt az állandó hazudozásaiból meg az elég érdekes viselkedéséből. Sajnos nem sikerült rendesen megbeszélnünk a dolgokat, mert amikor nyitni próbált felém, én mindig menekültem, mert nagyon mély sebeket tépett fel minden alkalommal és nem tudtam vele beszélni rendesen.

Azóta már mindkettőnknek volt más és nem akarom újra kezdeni, viszont zavar, hogy így zártuk le (kb.sehogy), és nem tudunk egymás mellett elmenni érett emberek módjára. Szerintetek megpróbáljak vele beszélni, és hátha egymásra tudunk mosolyogni legközelebb, vagy jobb nem hánytorgatni a múltat?


2017. ápr. 30. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a múltat, foglalkozz a jelennel! :)
2017. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem most már mindegy, nem kell erőltetni nem kell felfogni tragédiaként. Az életben megtörténik ez. Adj időt magadnak míg megemészted a történteket. Van akivel sajnos a rosszabbik énünk jön felszínre, nem kell rá neheztelni sem, egyszerűen nem voltatok egymáshoz valók. Csalódás? Az aminek te is részese voltál. Vond le a konzekvenciát és próbálj meg tovább lépni.
2017. ápr. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha akkor nem tudtad normálisan megbeszélni vele, akkor most ezt felesleges megtenni. Mindenkinek új kapcsolata van ergo téma lezárva.
2017. ápr. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen kapcsolat után minden kommunikációt megszüntettem, csak így tudtam a nagy fájdalmon keresztüljutni és új dolgokba kezdeni.
2017. ápr. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Ne nézz vissza, nem arra mész."
2017. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!