Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A volt párom "véletlenül"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párom "véletlenül" megcsókolt mikor a gyerekért mentünk. Vajon normális amit most érzek?

Figyelt kérdés

A történet az, hogy 8 évig voltunk együtt a volt párommal akivel már külön élünk úgy fél éve. Ő 32 éves én most lettem nemrég 28 és van egy lassan 3 éves gyerkőcünk, egy gyönyörű kislány aki mindkettőnk szeme fénye, különösen az apjáé, az elvehetetlen tőle, hogy egyszerűen a mindene a kislányunk. Apának is első osztályú, nem ezzel volt a gond. Miután megszületett a pici még 1 évig minden rendben volt azután kezdődtek a nagyobb viták, mások voltak az elképzeléseink a jövőre nézve és a baba sem volt betervezve, véletlenül alakult így de ezt már természetesen a legkevésbé sem bánom. Véletlenek is közrejátszottak abban, hogy úgy eltávolodtunk egymástól, mindketten szemét módon viselkedtünk és már nem is tudtunk megmaradni egy szobában szóval úgy gondoltam ennek nincs értelme, főleg azok fényében, hogy mennyire jó kapcsolatunk volt, gondoltam inkább itt fejezzük be. De az az igazság, hogy nekem akkor volt valaki más is a képbe aki "jókor" volt jó helyen ahhoz, hogy elbizonytalanítson. Ez lényegtelen is igazából, tavaly ősszel én elköltöztem tőle, az sem volt szép jelenet és meg is kaptam, hogy ha nem lenne a gyerek akkor soha többé nem látnánk egymást.

Ezután idővel megenyhültek a dolgok, már nem olyan mint eleinte és szoktunk beszélgetni is normálisan, érdeklődik mi újság velem és kedves szokott lenni, a szülinapomra is meglepett ajándékkal, virággal.

Pár napja történt, hogy sos felhívtam, hogy el tudna-e menni a gyerekért az oviba (szerencsére elég közel lakunk) mert nekem nagyon fontos munkaügyi problémám akadt és hiába hívtam nem vette fel, de küldtem neki sms-t arra sem reagált. Szóval még pont időbe végeztem és rohantam a gyerekért, ő közbe hívott. Szóval odaértem és láttam, hogy már nagyba ölelkeznek a kislánnyal, vigyorogtak mindketten mint a tejbetök én meg odamentem, hogy na sziasztok erre a volt párom rám nézett nagy meglepődve aztán a derekamnál fogva odahúzott magukhoz és megcsókolt. Én csak néztem rá nagy szemekkel, hogy ez most mi volt de ő is zavarba jött még el is vörösödött picit. Aztán csak nevettem rajta végülis mondom nem történt semmi, de az egész délutánt utána együtt töltöttük és nagyon furcsa volt. Úgy látom már nem haragszik rám, nem utál engem és ez a csók? Szerintem csak reflexből csinálta de azért akkor is érdekes. Inkább úgy láttam rajta, mintha várna valamit tőlem, hogy lépjek valamit és tett félre érthetőbb megjegyzéseket is. Én nem tudom ezt hova tenni és nem is tudom akarom-e mégegyszer megpróbálni mert akkorát csalódtam benne a múltkor. Bár tény, hogy én nem zártam még le ezt, vagyis nem tudtam de nem is akartam. Nem vagyok biztos az érzéseimben, hogy mit csináljak mert jelenleg nagyon hiányzik Ő maga (ma még sírnom is sikerült emiatt) és olyan jó lenne hármasban megint... De ezek után, hogy lehetne minden ugyan olyan? És mi a garancia rá, hogy nem kezdjük el megint? Én még nem igazán hallottam ilyenről az ismerősi körömből se családból, hogy két ember újra összejött volna. Ti tudtok ilyet? Szerintetek lehet még ebből valami? Neki sincs senkije és nekem sem.


2017. máj. 5. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
sajnos tanácsom nincs, csak annyi hogy szinte pontosan ugyan ez történt velem ma. 4 év kapcsolat után szakítás, van egy 1 éves gyerekünk. és ma megcsókolt. nem tudom én se hova tenni. szerintem meg akarja próbálni újra az exed veled.
2017. máj. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Legutóbb is rajtad múlt, most is te dönthetsz, akarod e őt vagy nem.


Nem tűnik érdekes "véletlennek", hogy pont akkor kezded elveszteni a türelmedet a dolgai (elképzelései, jövőképe) iránt, amikor valaki felbukkan?

Az ok-okozati viszonyt ne fordítsd meg. Egyszerű ennek a pszichológiája. Lett egy olyanvalaki, aki felkeltette az érdeklődésedet, így már olyan dolgokat sem néztél el a gyermeked apjának, ami azelőtt fel sem tűnt. A szándékos "elüldözés" azzal, hogy érdektelen dolgokat fújsz fel a balhé kedvéért, és mondhasd: már semmiben nem értetek egyet... Az a rossz benne, hogy nem feltétlen tudatos, lehet ez egyrészt tudat alatti is, kis önismereti hibával.


Mondjuk ez még így is 100x korrektebb, mintha félrelépegettél volna inkább...

2017. máj. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne sablonokat keress, hogy kinek működött-nem működött.

Én hallottam tapasztaltabbaktól pl, hogy a gyerek születése után nagyon eltávolodtak egymástól, pedig nagy szerelem volt, 10 éve már, de kb 1 éves időszakban ez a szerelem teljesen kihűlt közöttük, a nő már válni is akart... Aztán szépen visszataláltak lélekben egymáshoz, és azóta is együtt vannak.


Szóval ne ilyen klisékhez kösd a dolgokat, hogy másnak sem jön össze ha újra összejönnek..

Tény, hogy ritka eset, ha az újrakezdés sikerrel jár, de van ilyen.

Persze le kell tisztázni magatokban, -neked is és neki is-, hogy szeretnétek-e. Bizonytalanul ne kezdjetek bele. A volt párod is nyitott rá, ez biztos, de azét gondoljátok végig.


Minden esetre aranyos történet. :) És simán működhet, ha szeretnétek és tanultatok abból, ami miatt eltávolodtatok. Megesik az ilyen, én drukkolok! :)

2017. máj. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp rá kell kérdezned hogy ez mi volt. Szerintem ő megpróbálná újra, gondolkodj el ezen az opción mielőtt leülsz vele beszélgetni és hogy bele tudnál-e menni egy újabb kapcsolatba vele.
2017. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nem olyannak kell lennie amilyen volt, hanem lehetne egy új kezdet...ha mindketten akarjátok és készen álltok rá.
2017. máj. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor működhet a dolog, ha mindketten tanultatok a hibáitokból. Én szurkolok, hogy sikerüljön!
2017. máj. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tini vagy te meg.
2017. jún. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ebből mi lett?
2020. dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!