Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem hagy békén, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagy békén, ha nem akar tőlem semmit, csak "idővel talán"?

Figyelt kérdés

En szakitottam az ex baratnommel nagyjabol 2 hete. Keves talalkozas, kifogasok folyton, keves szex, mas fiukakkal beszelgetes akik udvarolnak neki. Untam, hogy idegeskednem kell azon, hogy milyen csavo irogat neki es, hogy miert nem akar "valóságos" kapcsolatot. Faj meg mindig, de muszaj voltam. A szakitas utani napokban folyton keresett hulye indokokkal. Aztan nem birtam es ra kerdeztem mit akar? Miert irogat? "Hat csak ugy beszelgetni." Oke. Belementem. De rajottem hogy igy sose felejtem el. Mondtam neko, hogy ha nem akar tolem semmot akkor ne irogasson es hagyjuk egymast beken, de o aht mondta hogy beszelgessunk es idovel alakulno fog a dolog. Szoval egy utolsot beprobalkoztam es vittem neki a hazuk ele a kedvenc kajajat es lehivtam dumalni. Eleinte kicsit vonakodo volt a beszelgetes alatt aztan nagyon felszabadult es jol erezte magat. Jobban mint en. Puszival koszont el..Meglepett ez, mert o keresett folyton es csak ennyi?

Aztan beszelgrttunk meg 2 napot es rakerdeztem, hogy moert nem kozeledik felem, ha azt mondta hogy beszelgessunk es alakul majd? Aztan kinyogte, hogy neki jo igy minden, es csak "idővel talán majd alakul.." Ekkor dontottem ugy, hogy befejezem vegleg, irtam neki hogy ne keressen tobbet arra kerem.. oke 2 napja semmi, de ma csak egy ilyen kis idiota indokkal, de "keresett" hogy egy jatekban ajandekot kert tolem es kaptam a facebookon az ertesitest. Direkt csinalja ezt? A masik. Hogy olyat likeolt facebookon, amin egy szerelmes par osszebujva van es az van a kephez irva jogy "Sokan barmit megadnanak ezert.." Tudja hogy neha latom miket kedvelget. De mar szandekosan nem nezem es mindenhonnal toroltem a kepeit stb hogy felejtsek. Direkt csinalja? Mire jo ez neki? Ha most nem vagyok neki jo kapcsolatra akkor idovel jo leszek? Ez nonszensz velemenyem szerint..


2017. máj. 8. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le mindenhonnan és majd veszi a lapot, hogy nem akarsz tőle semmit.
2017. máj. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

mert a tűzben tart.

rengeteg nő csinálja. ahogy írtad is..hagyja hhogy egyszerre x pasi udvarolgasson neki, és a legjobbat választja.

Veled nem volt teljesen elégedett, te pedig nem kezelted férfiként a helyzetet (egy férfi nem pocskondiázik ezen, ha menni akar menjen)

Tipikus kis liba effektus. A valódi nők ezen már túl vannak.

Szóval ezzel minddel az a célja, hogy megmaradjon a "jó" viszony kettőtök közt, és mikor majd nem jön neki össze ezzel vagy azzal a kiszemeltjével, akkor előhúz téged a mellényzsebből.

Ez van.

2017. máj. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Költőnő? ***** válasza:
63%
Talonban vagy tartva
2017. máj. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2 pont ezert dobtam mert nem viseltem el hogy mas csavokat is kepben tart es nem zavarja el oket.. ekkor o kiakadt hogy mar beszelni sem beszelhet veluk ha akar.

Legkozelebb hogyan tudom ezt kikuszobolni?

Irjak a csavonak hogy szalljon le a nomrol? Vagy a csajnak mondjam hogy dontse el kivel akar lenni? A csavokkal vagy velem. Vagy mi itt a legkobb megoldas?

2017. máj. 9. 10:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Kapom a jatekba a felkerest tole azota is.
2017. máj. 10. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!