Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fél év után érzem azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél év után érzem azt, hogy fáj. Mi jöhet még?

Figyelt kérdés

Fél éve szakítottunk a barátommal, 22 évesen, közös döntés folytán. Eddig egész jól elvoltam, az elejét nyilván megszenvedtem, de tudtam, hogy hosszú távon így lesz a legjobb.

Most, fél év után kezdtem az elmúlt napokban úgy érezni, hogy néha a létezés is fáj. Úgy tűnik, mintha nélküle semminek nem lenne értelme. Nem találom a helyem, nem találom önmagam, mindenről ő vagy a családja jut eszembe és csak azt tudom, hogy eszméletlenül hiányoznak mindannyian és ha lehetne mindent másképp csinálnék, sokkal jobban megbecsülnék minden pillanatot. Most már tudom, milyen az a velőig ható fájdalom, és csak azon csodálkozok, hogy bírom még ilyen jól...

Vajon lesz még jobb valaha ezek után, hogy fél év után jött a fájdalom érzése?



2017. máj. 9. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy mi jöhet még? Még több fájdalom. Vagy találsz valakit, aki feledteti.
2017. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mást tenni, mint elfogadni a helyzetet...kösd le az agyadat más dolgokkal, hobby, sport, barátok...majd elmúlik.
2017. máj. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ezz szoktam magamtól kérdezni néha,hogy birom meg ezt? Nem talaltam ra ra valaszt
2017. máj. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az idő jót tesz. Nekem lassan egy éve volt. Ennyi kellett hogy jól legyek.
2017. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!