Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy éve kezdtem kicsit "elfoly...

Egy éve kezdtem kicsit "elfolyni", mert semmit nem mozogtam. Most ismét elkezdtem, és érzem hogy kockás a hasam, izmos vagyok, de mindez a zsír alatt sajnos. Mivel faraghatnék le egy pár cm-t? Bármi jöhet:tabletta, diéta, teák, gyakorlatok.

Figyelt kérdés
17eves(egyébként modell alkatú lány)56kg,172cm

2013. máj. 9. 17:00
 1/6 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám! :/ én 8 évi kézilabdázást nem rég hagytam abba, és azóta hihetetlenül lusta vagyok..
2013. máj. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de pl ma is edzettem,és érzem a zsír alatt a kockákat... MIÉÉRT VANNAK OTT:@@
2013. máj. 9. 19:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem eszel magas szénhidráttartalmú ételeket? Akkor szokott előfordulni, hogy egyébként vékonynak tűnő lányok is zsírosak. Kenyérfélék, zab, krumpli, rizs gyakori nálad? Húst mennyit eszel? Lehet kevés a fehérjebeviteled...
2013. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előzőnek igaza van :) sztem a paleónak adhatnál egy esélyt:) lehet h 50-52-re lefogynál de az csak zsír lenne:) az izom meg maradna:)
2013. máj. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Scannapieco válasza:
Háromfajta gyakorlat kell. Kardió, kardió, kardió.
2013. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A paleo diéta mit takar? és amúgy igen, elég sok szénhidrátot eszem:s
2013. máj. 14. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!