Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom pontosan mi ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom pontosan mi ez az érzés de úgy érzem fel akarom kelteni a legjobb haverom figyelmés csak nem tudom hogy hogyan tipp valami rendes? Priviben in jöhet.

Figyelt kérdés
Nyáron elég sokat találkoztunk, esténként kihívott, hogy mennyünk el valahova szívjunk el egy cigit beszélgessünk stb.. mindent elmondott nem voltak titkaink és aztán egy hülyeség miatt össze vesztünk. most már ujra beszélünk és nem tudom de hiányzik nem volt nap hogy ne jutott volna eszembe hogy bocsánatot kérjek de féltem hogy nagyon haragszik rám és inkább nem is irtam neki.. de most meg látni szeretném.. azt szeretném hogy megöleljen hogy kedveljen de ez elött ilyet még nem érezte senki iránt ez most más és nem tudom hogy figyelne fel rám..ha lehet normális válaszokat lécci 16/L
2014. dec. 28. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát attól függ hogy min vesztetek össze mert szerintem nem biztos hogy hülyesèg. Ezt mèg beszèld át vele hívd ki ès èlőben, aztán egy szálcigi társaságában mèg lehet valami több is (kialakulhat)
2014. dec. 31. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!