Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy büntessem meg a barátnőme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy büntessem meg a barátnőmet amiért megint megitta a kókuszos tejemet? 24/f

Figyelt kérdés

Pár hónapja lakunk még csak együtt de nem ez volt az első ilyen húzása. Ő 19 most egyetemre jár és hozzám költözött. Én dolgozom szóval úgymond eltartom őt de nem gond anyagilag egyáltalán szóval ezzel a részével nincs gond, egy jelképes összeget fizetnek nekem ehhez mindenképpen ragaszkodtak de mondom, ha semmit nem fizetnének sem lenne baj DE... Az viszont már elképesztően zavar, hogy néha olyan szemétségeket követ el ellenem amik ugyan apróságok de úgy kiakasztanak és elrontják az egész napomat. Amúgy alapból lusta meg picit elkényeztetett meg neki folyton "tanulnia" kell emiatt nem igazán segít most már -eleinte persze mindent ő csinált- a háztartásban meg egyéb házimunkákért is könyörögni kell. DE jó oké semmi gond, amíg egyedül laktam meg egyáltalán nem volt segítségem szóval ezen sem problémázok, meg tényleg szegényem sokat tanul és próbálkozik bár mindent erre fog ami azért túlzás.

Viszont a legeslegfelháborítóbb tette és most nem kamuzok... Az az volt amikor megitta kedvenc kókuszos tejemet amit olyan r*hadt ritkán lehet kapni mert sosincs csak undorító banános meg csokis ízben. Direkt mondtam neki mert együtt vásároltunk, hogy "úhhh ez a világ legfinomabb kókuszos teje ez g*ci jó úr isten de miért csak egy van már megint?". Aztán hazavittük, közben a kocsiba meséltem neki a kókuszos tejről, hogy sose lehet kapni csak tök ritkán, pedig már neten is néztem és úgy örülök ha van stb. Aztán otthon megkóstolhatta (csak mondom!!!) ő is és így megrántotta a vállát, hogy "hmmm nem rossz, de nem értem miért olyan nagy szám". Nem értettem miről beszél de mindegy, örültem, hogy legalább nem kell adnom neki belőle így mindketten jól járunk. Betettem a hűtőbe gondoltam másnap megiszom reggel és jól indul a napom... Ő még fennmaradt tanulni a többit szerintem ki fogjátok találni mi történt. Igen megitta. Mert csak. Mert vágyott valami édesre. Nem csaptam nagy hisztit de megtörtem ezt gondolom látta rajtam és megígérte, hogy soha többet nem issza meg a kókuszos tejemet.


Tegnap előtt megint megtette (sőt eddig az elmúlt hónapokba 4x tudtam venni abból 3x beledézsmált valamennyire). Hétvégére én vidékre mentem ő meg otthon maradt "TANULNI" mert most csomó vizsgája lesz. Egy kókuszos tejet direkt hagytam a hűtőbe(mert sikerült kettőt venni!!!), hogy de jó lesz majd ha visszajövök mert nem iszom ám meg egyből. És nem megitta megint???? Mert nem volt ideje a nagy tanulásba lemenni a boltba (2 perc) és gondolta neki hagytam ott (tudta, hogy nem). Tudja, hogy milyen fontos nekem a kókuszos tejem de mégis megitta. Még mosolygott is mikor lecsesztem. Azóta nem igazán beszélek vele. Nagyjából két szabály van a kapcsolatunkban 1. ne csalj meg 2. ne idd meg a kókuszos tejem. Úgy látszik ebből egyet képtelen betartani pedig nem túl nehéz. Ráadásul neki nem is ízlik annyira. Ezt a cumót meg csak egy bizonyos boltba lehet kapni és azt is olyan ritkán pedig amikor meglátok egy ilyen boltot ha van időm bemegyek csalódni. Ez mekkora g**ciség már nem? Direkt csinálja.



2017. máj. 17. 12:59
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazából neki is bejön csak titkolja???
2017. máj. 17. 13:01
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem rosszból vagy sértésből mondom de ez vicces volt ahogy leirtad,meghoztad a kedvem.
2017. máj. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
:D az igen.
2017. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
64%
Az a kókuszos tej tényleg rohadt finom, nekem is az a kedvencem az ízesítettekből. :D Én szépen megkérném, hogy ne igya már meg, értse meg, hogy ez neked fontos, ha meg nem érti meg, nyomj bele piros aranyat vagy gulyáskrémet, majd ha lefossa a lába szárát, nem dézsmálja meg többet. :D
2017. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Komoly a kérdés. Valahogy kezelni kellene ezt a problémát
2017. máj. 17. 13:20
 6/38 anonim ***** válasza:
66%
Micsoda tragédiáid vannak 24 évesen hajj jajj. Nekem meg letört a körmöm még se írom ki ide. Tudod mit verd bele a kókuszos tejedbe majd miután megitta közöld vele lehet utána már nem lesz kedve hozzá.
2017. máj. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim válasza:
95%
Köszi, most jó kedvem lett :D
2017. máj. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Hogy őszinte legyek, én is megmosolyogtam a kérdésed, de ugyanakkor meg is értem a problémádat. Persze, értem az elvet, amiért kiakadsz rá, de közben meg komikus, hogy kókuszos tejről van szó.


Szerintem ne büntesd meg. Az semmiképp se jó és nagyon rosszul is kisülhet, akár szakításig is eljuthat a dolog. Mondd meg neki még egyszer, hogy téged ez baromira szarul érint, és ha nem képes tiszteletben tartani ezt az egyik legfontosabb kérdésed, akkor nincs helyetek egymás mellett. Egy kapcsolat egyik fontos pillére a tisztelet, és ezek szerint a barátnőd ezt folyton megszegi, nem tartja tiszteletben a kérésed. Még akkor se elfogadható szerintem ez, ha csak egy kókuszos tejről van szó. Többször megkérted rá, többször megszegte.


Egyébként zárójel: Ha annyit kell tanulnia, akkor gondolom mindenképp jól esik neki napi 1x egy 10 perces séta a boltig és ott bármit tud magának venni. Olyan nincs, hogy a sok tanulás miatt még boltba elmenni sincs ideje, ez valójában kifogásnak tűnik.

2017. máj. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
87%
Dobd ki a csajt. Nemcsak a kókuszos tej miatt, hanem egyáltalán, látszik, hogy telibe sem szar téged. Biztos találsz más lányt is, aki normálisabb.
2017. máj. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

#8-as válaszoló vagyok megint


Ma az lesz az első dolgom, ha megyek ma a városba, hogy kókuszos tejet veszek, mert borzasztóan kíváncsi lettem, hogy milyen csodaital ér meg ilyen konfliktusokat :D

2017. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!