Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez most szakítás vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most szakítás vagy csak elkeseredettség?

Figyelt kérdés

"Distance over us! Distance kill us! Love you.But......."


Csak azért kérdezem, mert május 29-re szól a repjegye ide Magyarországra.

Szerintetek mire számítsak?



2017. máj. 17. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hogy nem jon el. igen, szerintem szakitas
2017. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy miért írta ezt!
2017. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez nem szakítás jóember, csak gondolom már ő is rühelli, hogy ekkora a távolság köztetek!
2017. máj. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az első, ami eszembe jutott erről az az, hogy elég hiányos az angoltudása. Ennyiből még én is csak arra gondolnék, hogy csak simán elege van a távolságból.. Ha nem jön el 29-én, akkor egyértelmű a szakítás, viszont ha eljön, akkor mindneképp leülnék vele személyesen megbeszélni a továbbiakat.
2017. máj. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Van repülőjegye, elég drága mulatság lenne, ha nem jön. Oda vissza 290 ezer körül van a jegy.
2017. máj. 17. 14:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Láttam én már drágább utat is lemondva, szóval ez önmagában nem garancia semmire. Ettől függetlenül még nem érzem szakításnak a fenti üzenetet, mindenesetre érik köztetek egy komolyabb beszélgetés, ahogy elnézem.. Mekkora a táv amúgy, milyen gyakran tudtok találkozni? A kommunikációtok milyen, nyelvi akadályok mennyire vannak jelen (még mindig nem tudok túllépni az angolján, bocsi), ilyesmi?
2017. máj. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

7000 km távolság légvonalban.

Hát 1-1.5 hónap közt szokott itt lenni, ha jön. Durván 3-4 havonta jön ennyi időre. Én majd nyáron megyek 2 hétre elvileg. De azt tervezi, hogy ideköltözik Magyarországra, mert a cégének itt is van leányvállalata. Pont akkor ismertem meg, amikor itt dolgozott. Régebben minden nap beszéltünk webcamerán, csak amióta van ez a helyzet, azóta ez megritkult, mert kicsit besokalltam.

2017. máj. 17. 15:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, szeret téged, de sok neki a távolság, és én is szakításként értelmezem, mármint lehet valóban leutazik hozzád, de érzi, hogy ez így nem kapcsolat.
2017. máj. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most vasarnap azt mondta, h elakar venni felesegul, ezert fura, h ezt a tavoldag mwgol minket dolgot epp most irta. Nem ertem
2017. máj. 17. 16:26
 10/11 A kérdező kommentje:
Vagyis reszben ertem, mert elotte irtam neki, h boldognak kenev lennem, de nem vagyok az, mivel a tavolsagbol olyan problemaink adodnak, amik nem lennenek, ha mindig itt lenne velem
2017. máj. 17. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!