Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan enyhülhetne ez a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan enyhülhetne ez a rossz érzés?

Figyelt kérdés
Undorodom az exemtől. Folyamatosan elnyomott, engem állított be rossznak, megalázott és az önbizalmamat teljesen hazavágta. Egy semmirekellő, mégis akkora pofája volt mindig, hogy leszakadt az ég, ő papolt arról, mi a rossz és mi a jó, miközben egy alja az egész ember. Ha csak rá gondolok felfordul a gyomrom, ostorzom magam hogy lehettem ekkora marhával és hogyan engedhettem azokat a dolgokat, amiket megcsinált velem. Nagyon bánt a dolog, gyűlölöm és soha többet nem akarom látni. Hagytam magam és tűrtem, most pedig fáj, hogy nem álltam ki magamért. Legszívesebben a fejéhez vágnám a dolgokat, de igazából úgysem érnék el vele semmit, csak kiröhögne. Talán megkönnyebbülnék, ha kiadnám magamból, csak félek hogy nevetség tárgyává tenne. Ilyen emberrel tudom, hogy nem éri meg foglalkozni, mégis bánt.
2017. máj. 19. 00:15
 1/7 Heart of Darkness ***** válasza:
Sehogy, attól nem fog enyhülni, hogy görcsösen próbálkozol enyhíteni, idővel jobb lesz majd. Meg ha majd találsz egy olyat akivel minden úgy alakul ahogy mindkettőtök számára kedvező, akkor lesz az a pont, hogy ezt elfelejted és nem is fog érdekelni.
2017. máj. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bízok is abban hogy idővel jobb lesz. Csak olyan bosszantó az egész.
2017. máj. 19. 00:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Mikor szakított veled? Akkor miért nem adtad a tudtára? Fogadjunk hogy leblokkoltál :d

23/L

2017. máj. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hajaj cica,ilyen ez a szerelem;) Mondogasd csak magadnak ezeket a dolgokat,hátha el is hiszed előbb utóbb ,hogy így van.
2017. máj. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont ugyanezt akartam írni, utolsó :D megalázott vagy nem, még mindig van benne valami ami belül vonz. és egy ilyen orditozas soran ha egyikotok lekapna a masikat akkor bekuloszex es kapcsolat lenne a vege. Minél jobban mérgezed magad azzal hogy undorodsz tőle,annál jobban fogsz szenvedni amíg be nem ismered legalább magad előtt
2017. máj. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert miket csinalt veled ? Ird le privibe ha ide nem akarod
2017. máj. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor már nekem is írd le hátha én vok az :D
2017. máj. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!