Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nyavalyognak a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyavalyognak a lányok, nem tudják, hogy szánalmas?

Figyelt kérdés

Annyi ilyen iromány van amiben mindenki elsírja hogy "hüpphüpp megalázott, hüpphüpp elnyomott, hüpphüpp megvert,kényszerített, megalázott"sötöbö!

Természetesen évekig volt együtt mindenki a sok gonosz nagyfiúkkal, és természetesen nem léptek ki az első jelnél.


Miért is? Ja kényelmes volt, biztos pont," rettegtem attól, hogy szingliszilvi leszek".

Ezeket hívják a köznyelvben kapcsolatqrváknak.


Olyan nehéz az első intő jelnél lelépni?

Vagy rátok van ragaszva a "lelki nyomorék szeretnék lenni" tábla?

A moderátoroktól elnézést kérek de a kérdés a szomorú valóság...


Vélemény?



#Felháborító viselkedés #kényelem lustaság #gyámortalanság
2017. máj. 19. 00:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
14%

#10

Nem...

Ha a nő szemét a férfival, ennek ellenére a férfi itt rinyál, hogy mekkora egy hatalmaskodó, hisztis, arragáns hárpia a barátnője, de nem tesz ellene semmit akkor papucs.

Ha a férfi szemét a nővel, ennek ellenőre a nő itt rinyál, hogy mekkora egy agresszív, hazug szemétláda a barátja, de nem tesz ellene semmit akkor idióta mert mindig a nő választ végső soron és sokkal könnyebben talál magának mást.


Én már úgy vagyok vele egy hasonlattal élve, hogy aki qrvának áll az ne sírjon, ha bsszák.

Ha nekik így jobb akkor maradjanak így. Anyagilag meg nem kell függni senkitől, pont vége lett annak a kornak, hogy a nőknek a férfiaktól kell anyagilag függeni.

2017. máj. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
96%
Hadd ne mondjam, hogy egy ismerőst tényleg megölt a bántalmazó férje, amikor a nő ott akarta hagyni. Tavaly történt. :( Soha nem tudhatjátok, milyen messzire képesek elmenni ezek a beteg agyú fszok. Könnyű azt mondani, hogy "miért nem hagyod ott, te hülye q urva?!".
2017. máj. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
13%

#12

Ahogy írtam, mindig a nő választ.

Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egy intelligens, udvarias, őszinte férfi egyszer csak egy agresszív, bántalmazó szemétládává válik. Ezeket a dolgokat azért látni előre, ennyire jól csak a pszichopaták tudják elrejteni a valódi énjüket.

Nekem is volt egy kolléganőm akinek a férje egy agresszív, féltékenységi rohamoktól fűtött férfi volt. A nő egész nap áradozott róla, hogy "milyen aranyos kis mackóm, mennyire szeret". Na ennyit erről.

2017. máj. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
91%

#11

"Ha a nő szemét a férfival, ennek ellenére a férfi itt rinyál, hogy mekkora egy hatalmaskodó, hisztis, arragáns hárpia a barátnője, de nem tesz ellene semmit akkor papucs."


Csak egyszer látnám, hogy ezt a véleményedet akkor is vállalod, amikor itt sír valami férfi a csunya rossz barátnője miatt, ahelyett hogy beállnál nyalogatni a könnyeit, és elmondanád, hogy milyen undorítóak a mai nők...

2017. máj. 19. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
92%

Vélemény az, hogy nem sok ilyen kérdés van. Illetve az, ha a lány bánik rosszul a pasival, akkor rögtön szemet lányok, beképzeltek, mi mindent megengednek maguknak. Ha a pasi teszi, akkor megint a nő a hibás.


Tipikus napi himsivunisztia ostoba kérdés.

2017. máj. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy nyavalyogni itt a fiuk szokták leginkább.
2017. máj. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
20%

#14

Való igaz, hogy elfogultabb vagyok a nőkkel szemben és ilyen kérdéseknél inkább hajlok a saját nemem álláspontja vagy érdeke felé pont azért mert a nőkben csalódom és nem a férfiakban.

Szerintem a "férfigyűlölet" is azért van ezen az oldalon mert a nők a férfiakban csalódnak és ezáltal szinten minden ilyen kérdésnél őket hozzák ki hibásnak a múltban tapasztalt negatív dolgok miatt.

Ezt nem lehet megkerülni csak akkor, ha tényleg kirívóan egyértelmű dologról van szó abban, hogy melyik nem a hibás egy adott szituációban.


Olyan viszont biztosan nem lesz, hogy valaki arról panaszkodik, hogy milyen szemét barátnője van és én még belerúgok még egyet, hogy mekkora puhapocs.

Fordított esetben inkább azért hajlok a másik irányba mert mondom, sok lányt ismerek akik szar kapcsolatban vannak. Elmondják a pozitív, negatív részleteket is és persze, hogy magamra tudom vetíteni, hogy én annál a férfinék bizony jobb lennék. Nem tökéletes, de a legtöbb dologban máshogy viszonyulnék a lányhoz. Ehelyett marad az, hogy nekem panaszkodik (mikor tisztában van vele, hogy tetszik) és ennek ellenére mégis nekem nincs senkim. Persze, hogy felbssza az agyam az ilyen.

Ha én pl. tudnám, hogy tetszem egy lánynak és ismerném is valamennyire akkor biztosan nem annak a lánynak panaszkodnék egy kapcsolatomról mert tudom, hogy ezzel semmi mást nem teszek csak forgatom a tőrt a szívében.

2017. máj. 19. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
97%
Érdekes,én nagyon kevés ilyet látok, inkább azt tapasztalom, hogy a férfiak siránkozbak minden második kérdésben és kommentben.
2017. máj. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
95%
Hüpp hüpp hogyan lesz nőm ismerős? :)
2017. máj. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
97%
A pasik nagyobb lelki "nyomorultak" Itt is mit làt az ember? Jaaj lànyok csúnya vagyok?..Mièrt nem írnak nekem a csajok tàrskeresőn...Milyen luxus dolgot vegyek egy öröm lànynak hogy egyàltalàn szóba àlljon velem..Sokan fizetnek egy nőnek csakhogy elvegyèk a szüzessègüket mert ha nem tennèk sosem vesztenèk el.De azèrt rà mennènek mindenre ami mozog.Ez a szànalom (meleg) :-D
2017. máj. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!