Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Srácok! Hogyan viselitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Hogyan viselitek a szakítást? Hogyan lehet konnyebben tulesni rajta? Mivel lehet elterelni a gondolatokat?

Figyelt kérdés
4 eves kapcsolatom szakadt meg az elozo nap, baratnom fogalmazasa szerint mar nem erez ugy mint az elso ket evben, en nem akar kihasznalni, de emellett szeret, de nem tud mar ugy allni hozzam, szerintetek van ertelme teperni? vagy adjam fel? reszemrol sincs szerelem, de erzeseim tisztak, es tudom h szeretem, soha nem csaltam meg, o sem emgem, tehetetlen vagyok, csak nezek ki a fejembol, es uresseg tatong bennem.. meddig tart ez a folyamat? hogy lehet tulveszelni? tobbnyire onkarosito modon? koszonom elore is!

2017. máj. 8. 12:28
 1/7 A kérdező kommentje:
elso kapcsolata voltam, de beleorulok ha az jut eszembe hogy massal csokolozik, massal lesz "egyutt" , nekem pedig nem az elso kapcsolatom viszont elso komoly. o 21 en 24
2017. máj. 8. 12:31
 2/7 anonim ***** válasza:

Voltam hasonlóban,csak en elszurtam tepertem mint allat,hogy vissza szerezzem.

Ertelme? Nem volt

Ő dobott ki neki kell rá jönni,hogy mit vesztett.

Foglald le magad es ne foglalkozz vele.

2017. máj. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szesz.

vodka+fájdalomcsillapító

elszállsz pár órára.

2017. máj. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Hat nem jo erzes. Mit lehet mondani? Tul kell lenni rajta, szedd ossze magad es semmikepp se teperj. Max ha o teper de egyebkent felejtsd el
2017. máj. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amég nem áltam le a piával az minden problémát megoldott, de miota nem iszok szenvedés..
2017. máj. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor semmikepp se keressem?
2017. máj. 8. 14:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne keresd!
2017. máj. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!