Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ha a barátom totál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom totál pesszimista?

Figyelt kérdés

Azért akar szakítani, mert veszekszünk néha, meg a 1-2 perces durcizások miatt. Szerinte sokkal több mélypont volt a kapcsolatunkban, mint "csúcs". Ami szerintem teljesen nem igaz.

Szerinte a rossz pillanatok teljesen felülmúlják a jókat, hát szerintem meg nem. Én csak a jókra emlékszem szinte. Én nem akarok szakítani, és sajnos már azt se tudom biztosra, hogy ő mit akar, mert egyik pillanatban jó kedve van, viszont amikor valami nem klappol az életében, akkor minden sz*r és szakítani akar.

Mit kezdjek ezzel a gyagyással szerintetek? :( Én tényleg nagyon szeretem, tanácsok...?


2017. máj. 24. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Hasonloval kuzdok csak az illeto lany.

Mindennap tonkre tesz nem is ertem miert keresem miert foglalkozol vele.amig o nem.

Hagyd ne foglalkozz vele! Nem erdemel meg!

2017. máj. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem érdemel meg, ezt már tisztáztam magamban, de sajnos nagyon szeretem és nem akarom, hogy vége legyen.
2017. máj. 24. 10:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Tisztázd vele, hogy neked miért fontos, hogy ne legyenek durcizások, hangulatváltások. Lehet, hogy most kicsit depressziós, próbáld átsegíteni ezen az időszakon, aztán ha nem megy akkor szakíts vele, hiszen egy ördögi kör alakul ki, és te is állandóan visszazuhansz vele együtt.
2017. máj. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!