Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt baratommal csunyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt baratommal csunyan elvaltunk, sok volt vitank mire szamitsak hogy vissza jon?

Figyelt kérdés
A volt baratommal nagyon sokat veszekedtunk de allandoan visszasirta magat en meg vissza fogadtam. De eldurvultak a helyzetek volt abortuszom is amin vegig mentunk egyutt. Abortusz utan sokat veszekedtunk megint, volt hogy megutott de ezt korabban is megtette. En probaltam vele kialakitani normalis beszelgetest de nem sikerult olyan volt mintha masik szemellyel beszeltem voln. Egyszer igy egyszer ugy gondolta meg magat. Nem is akar hallani rolam se beszelni velem. 1 evig voltunk egyutt es probalok tovabb lepni. Nem tudom hogy a kesobbiekben mire szamitsak. Tanacstalan vagyok. Akar hanyszor bantott allandoan hol sirt meg megbanta a dolgait. De ezek ellenere nagyon jol megvoltunk. Hianyzik is meg nem is. Ha valaki tud segiteni ebben vagy hasonlo helyzetet irni vagy tanacsot adni halas lennek nagyon.

2017. máj. 26. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi ,sok olyan pasit találhatsz aki megver,én is szívesen felpofozlak.

Miben kell segíteni?

2017. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenének akarod, hogy visszamentem? Nem vagy százas.
2017. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De még 80as se! Na felejtsd el szépen baba!
2017. máj. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretsz benne?

Szerintem hagyd a fenébe.Ezerszer jobb pasit találsz nála.Az meg hogy sìr,mit foglalkozoo vele?

2017. máj. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!