Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után magány, szorongás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után magány, szorongás?

Figyelt kérdés
3 hónapja szakítottam, 2,5 éves kapcsolat volt. Eddig kollégiumban laktam, ott teljesen jól éreztem magam szakítás után is, van egy fiú akivel randizgatok ott és több barátnőm is. Viszont amint hazajövök az üres szobámba és egyedül vagyok a szüleimmel rögtön rámtör a magány, és ilyen furcsa szorongó érzés, mintha félnék attól, hogy így érzem magam. Normális ez? Ha lefoglalom magam rögtön elmúlik, de ha épp unatkozom nagyon rám tud törni, kicsit ilyen bepánikolás féle.
2017. máj. 27. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális! Ilyenkor találkozz a barátaiddal, nézz filmet. Félsz attól hogy egyedűl maradsz.
2017. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Találkozgatok velük, akkor is jól vagyok, csak az a bajom, hogy előre félek attól hogy pl holnap nincs semmi dolgom és nem ér rá senki tehát egyedül leszek itthon és tudom, hogy rosszul leszek. Tudom ez hülye hozzáállás, de ez idővel múlni fog?
2017. máj. 27. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyankor GyK-z! ;)
2017. máj. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Ízdionlirízönjórhóldingmítunájt

Kozvíszkerdtubilónli


Tűtűtűtűtűtütűtű

Tűtütűtű

Tűtütűtű

2017. máj. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

normálisnak nem normális, viszont előfordulhat.

én egy 5 éves kapcsolat után nem tudtam mit kezdeni magammal.

sajnos előtört belőlem a pánikbetegség, a szorongás, és a depresszió.

hiába volt meg minden körülöttem amire egy embere csak számíthat, mégis üres volt minden.

nem volt értelme a napoknak, szürke volt az egész létezés, és úgy éreztem nincs értelme az életnek.

ezen csak magad tudsz túllépni, tudni kell kezelni a helyzetet, és ha minden kötél szakad akkor kérj segítséget szakembertől.

2017. máj. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!