Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mire utalhat?

Ez mire utalhat?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne vegyétek le a fejem, mert tudatlan vagyok, a neten kb semmi infót nem találtam, mellesleg mindenhol full mást írnak. Sajnos félek fordulni bárkihez is.

12 éves vagyok, egy éve kb volt egy nehezebb időszakom. Nem azért, mint a legtöbb kortarsam, hogy nem kaptam Iphonet. Elfordult mellőlem mindenki:tesóm, szüleim, nagyszüleim, "barátaim".

Na de nem is ez a lényeg.

Kb egy hónapja nem alszom normálisan, hajnali kettőig fent vagyok. Próbáltam hogy elalvás elott 3 oraval nem telefonozok meg minden(nem szoktam sokat), de amint próbálok aludni, szorongok, görcsölök.

Ugyazez van, amikor hazaérek. Suliban vagy barátokkal tök jól érzem magam, de egyszerűen nélkülük nem. Pedig régen nagyon szerettem egyedül lenni, most azonban amint egyedül maradok akár fél órára is szinte félek.

Meg halálfélelmem van, amikor pl szembejön velem egy cigiző banda az utcán(ezt sosem értem...pedig mi baj lenne..), magas helyen(akkor meg le akarok ugrani ösztönösen).

Pszichológushoz nem tudok egyhamar menni, a városban ahol lakom, nincsenek sokan és sok a páciensük, nem tudnak többet vállalni.

Lehet közrejátszik, hogy jövőre sulit váltok és elég stresszes vagyok emiatt, nagyon fognak hiányozni az osztálytársak is.

Nehéz így látatlanban, de gonoltam megkérdezem, hátha valaki legalább tanácsot tud adni, aki volt hasonló helyzetben.

Köszönöm a válaszokat.

12/L



2017. máj. 17. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Az iskola, ahová jársz, nem rendelkezik pszichológussal?

2017. máj. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
figyelj irj ram...segithetek....hasonlo helyzetben vagyok
2017. máj. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!