Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek jo otlet szakitas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vilay kérdése:

Szerintetek jo otlet szakitas utan par nappal mar mas lanyokkal valo flortolgetes, esettelg ezzel eltakarni es elfeledni a tortenteket? 21 F

Figyelt kérdés

2017. jún. 3. 07:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem bevált,főleg hogy a barátnőm szakított...
2017. jún. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem rossz ötlet. Ezzel csak kompenzálsz és nem felejted el, nem zárod le a múltat. Magadban kell lezárnod egyedül és nem más valakivel kárpótolni saját magadat.

És szerintem eléggé gyerekes felfogásra vall ez az egész.


De a te életed, azt csinálsz, amit akarsz. Az élet úgyis benyújtja a számlát.

2017. jún. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy érzel-e még valamit az exed iránt. Amíg nem vagy teljesen túl, addig egy lányt se hülyíts azzal, hogy kész vagy egy kapcsolatra, maradjon meg flörtölgetésnek a dolog. #2-vel nem teljesen értek egyet, én nem szeretek otthon ülni egyedül és szenvedni, kattogni a törtenteken, azzal előrébb nem leszek. Akkor már inkább elmegyek bulizni és jól érzem magam. Mindenki máshogy tud felejteni...
2017. jún. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Van amikor jó ötlet,van amikor nem.


Lehet a lánynak se esne jó ha igazából megtudná,hogy Ő csak egy potlek.

Másrészt lehet,hogy minden lányta barátnődhöz hasonlitanál,és egyik se lenne jó neked.

Szerintem inkább bulizz.Járj haverokhoz,és később foglalkozz a lányokkal.

2017. jún. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#3

Ne magadból indulj ki légyszíves. És hol írtam azt, hogy a négy fal között kell szenvednie a másiknak?

" én nem szeretek otthon ülni egyedül és szenvedni, kattogni a törtenteken, azzal előrébb nem leszek. "


1. tudni kéne az okát, ami miatt vége lett a kapcsolatnak (ez a te szavaddal élve "kattogni a törtenteken")

2. tanulni kéne a hibából, hogy ne kövesd el újra ( és még te írod azt, hogy "azzal előrébb nem leszek"???)

akkor nyugodtan kövesd el újra és újra az összes hibádat, majd a 100. alkalomkor csak tanulsz végre belőle

3. azért szükséges, hogy egy darabig egyedül maradjon az ember, hogy hagyjon magának időt arra, hogy ami még az előző kapcsolathoz fűzi, azt le tudja zárni, ha nem teszi ezt meg, akkor az összes ezután következőket mindig az exhez fogja hasonlítani

2017. jún. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Költőnő? ***** válasza:
Nem. Van ún "gyászmunka", amivel úm feldolgozod és szép lassan elengeded. Így van idő tanulni belőle és lezárni úgy, hogy valóban tiszta lappal indulhass.
2017. jún. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat sgitett némeik. Sokan felreertettetek nem akarok en senkivel jarni csak forltolni lanyokkal beszelgetni bokolgatni amit mar joideje nem csinaltam es talan segit nem arra gondolni
2017. jún. 3. 08:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó ötlet persze, mielőtt befordulsz mint Költőnő. :))
2017. jún. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
#5 mit kell így kiakadni? :D Mint egy hisztis kislány. Egyrészt, a kérdező nem azt mondta, hogy új kapcsolatot akar, hanem csak flörtölget, ismerkedik. Abban nincs semmi rossz. Másrészt, ha azért volt a szakítás, mert az egyik fél már nem volt szerelmes, akkor tényleg nincs értelme hónapokig azon agyalni, hogy mit ronthattál el, mert az nem rajtad múlt. Nekem eddig 3 kapcsolatom volt, mind a 3x én szakítottam, mert már nem voltam szerelmes. Utána pár nappal már simán tudtam ismerkedni, mert nem éreztem semmit az exek iránt. Nem akarom a saját időmet rabolni azzal, hogy a múlton rágódok, ennek soha nem láttam értelmét.
2017. jún. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Költőnő? ***** válasza:
Nem vagyok befordulva xd
2017. jún. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!