Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő lesz, míg elfelejtem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő lesz, míg elfelejtem?

Figyelt kérdés

Másfél évig tartott, első nagy szerelem / igazi kapcsolat. Szakítottunk, mert már nem szeret. A gond az, hogy ezzel elvesztettem azt az embert aki az egész szociális kapcsolatomat nyújtotta. Nincsenek barátaim, és most hogy a barátnőmet is elvesztettem, így a nyár elott, azt se tudom hogy mit csináljak a nyáron, mert minden programokat vele terveztem. ( Meg egyetemen tanulok )


Mennyi idő mig elfelejtem ? Elég kötődő lélek vagyok, és mindig a biztos pontot keresem az életemben



2017. jún. 4. 05:13
 1/7 Mivanveletek? ***** válasza:
100%

Az első "nagy" szerelem elmúlását szerintem mindenki végzetes dolognak fogja fel..Nincs a felejtesre megszabott időkeret,az ember szépen feldolgozza és elteszi..De én inkább félelmet érzek a gondolataidban a magánytól...Viszont az,hogy egyetemista korodra egyetlen "baráti" kapcsolatod sincs-és a kapcsolatodtól várod ezt-az már inkább elgondolkodtató..Nem?

Nem alapozhatod minden döntésed egy személyre,meg kell tanulnod egyedül is "boldognak" lenni és nem rettegni a magánytól..Mert az egyedüllét nem egyenlő a magánnyal..Ha egyedül nem megy,kapcsolatban sem fog,mindig ott lesz a félelem..Mivel egyedül maradtál és még nyár is van,hát menj el minden programra ahova mentetek volna,de egyedül és élj!!

2017. jún. 4. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Első, köszönöm a választ. Szerintem is jól látod, félek. Az hogy nincsen egy barátom se , talán sarkitas volt . Olyan barátaim nincsenek, akikkel esetleg napokra elmehetnek valahova. Csak olyan felületének, akikkel néha irkodunk, párszor összefutunk és ennyi.


Köszönöm a választ, igyekszem kihasználni a nyarat

2017. jún. 4. 05:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Ideje barátkozni!
2017. jún. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem akarnék olyannal járni, akinek nincsenek barátai. Túl nagy teher valaki egész szociális kapcsolatának lenni! Továbbá elgondolkodtató is, hogy vajon miért nincs normális baráti köre valakinek? Nem gondolod, hogy veled van a probléma?
2017. jún. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"mindig a biztos pontot keresem az életemben"


Aha! Szóval gyáva vagy kockáztatni? Ez így elég unalmas lehet, ha folyton megfutamodsz a kihívásoktól, azoktól amiknek bizonytalan a kimenetele. Régi a mondás, hogy aki nem mer, az nem nyer! A helyedben most nagyon rádolgoznék az önismeretre! Ez a szakítás egy kiváló alkalom, hogy kicsit kimozdítson az "állóvízből". Menj csak el a programokra a csajod nélkül is! Lehet az elején nehéz lesz, de ideje egyedül is jól érezned magad! Máskülönben ezek kiváló lehetőségek arra, hogy megismerkedj másokkal.

2017. jún. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Négyes


A volt barátnőm pont olyan mint én. Neki sincsen normális baráti köre... Főleg a kapcsolatunk elején sokat ment erről a téma, valamennyire ez is hozott össze minket, mindketten magányosak voltunk.


Talán ott rontottam el h én általában csak 1-2 dologra szeretek fókuszálni, de arra nagyon. Ez a 2 dolog a tanulás, és a barátnőm volt

2017. jún. 4. 09:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen... Ebbe a hibába én is beleesek, amikor szerelmes vagyok. Nem szabad csak rá fókuszálni a világot, mert ezt tényleg leterhelő a másiknak. Főleg, ha a konfliktusmegoldási képessége sem kifejlett...
2017. jún. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!