Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért sírt, ha ő akart szakíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírt, ha ő akart szakítani és azt mondta nem szerelmes?

Figyelt kérdés

Szakított velem és ő is sírt, pedig azt mondta nem szeret és biztos a szakításban.


ő 24/f én 22/l


2017. jún. 7. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert attól függetlenül, még lehetsz neki fontos, és lehet rossz, hogy elveszít. Az, hogy nem szerelmes, nem jelenti, hogy egyáltalán nem szeret. Nehéz meghozni egy ilyen döntést.
2017. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
érzelmi zsarolás, hogy érezd magad sz@rul azért is!
2017. jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán mégis fáj neki, hogy nem szerelmes beléd.
2017. jún. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első jól írta...

attól hogy nem szeret, még fontos vagy neki és nem akar elveszteni...én is voltam már így :(

24L

2017. jún. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!