Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom elengedni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elengedni, hogy dolgozzam fel hogy vége?

Figyelt kérdés

Nem rég ért véget egy 4 éves kapcsolatom...A jövőt terveztük, az összeköltözést stb...

De nem működött az egész kapcsolat, nem tettük egymást boldoggá...

Rengetegszer kezdtük újra, javítottuk meg...de mégis ugyanott vagyunk, hogy nem jó a kapcsolat és arra eszméltünk hogy teljesen szét mentünk...


Én őszintén megmondom, nagyon nem tudom elengedni...Annyir fáj ez az egész, hogy hihetetlen...

Nem tudom mi lesz velem így..

Ismerkedni még nem tudok, nem bírok, mert nem akarom őt elveszteni!!!


Ő meg állandóan a haverjaival lóg és biztos jól érzi magát..csak én szenvedek és sírok, meg nekem hiányzik..

Nem bírom ki, mit csináljak most...reménytelen minden!

Ti hogy léptek túl ezen? :(

25 L



2017. jún. 11. 10:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igen..., én is így voltam vele jó sokáig!!! utolsó voltam.

Ez akkor sikerült igazából amikor NEM találkoztam vele most már második hónapja..elhomályosult az emléke sosem hittem volna!! Sajnos, ez kőkemény dolog..:(

2017. jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
..és amiket leírsz nálunk is igaz volt, volt hogy átment a másik szobába aludni..most sokkal jobb még így is hogy én is kudarcként élem meg..pedig nem kéne..!:)
2017. jún. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia:) hogy vagy most??
2017. okt. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!