Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most tényleg szakítook, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg szakítook, hogy sohasem likeoltam?

Figyelt kérdés
A barátnőm azért szakított velm, mert én soha nem likeoltam instagramon se facebookon, de más lányokat meg igen. Ez most tényleg ennyire baj?
2017. jún. 12. 20:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szergejnek már a lol(lel) is félrecsúszott :D

Hát ez tényleg bexarás :DDDD ez a kérdés.

Ne bánd,hogy szakított veled,vagy nagyon kölyök még nyak fölött a hölgy,vagy nagyon sötét,de lehet mindkettő.

2017. jún. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Elég érdekes szakító ok, de mondjuk tényleg, miért nem lájkoltad a barátnődet, ha más csajokat meg igen?

Oké, hogy a párkapcsolatot nem a facebookon kell élni, de ha használjátok, nyilván ez is benne van.

2017. jún. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Maga az nem lenne baj, hogy a párom nem lájkol, de az igenis megalázó és fura, hogy más random nőket meg igenis lájkolgatsz, őt meg soha. Szóval ezt meg tudom érteni.
2017. jún. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Csak őszerinte. A valóságba kell kimutatni, hogy szereted nem a közösségi médián.
2018. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!