Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan ment tovább az életetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ment tovább az életetek, ha azért szakítottatok, mert "még nem éltétek ki magatokat"?

Figyelt kérdés
Csak érdekelnek ilyen történetek. Megérte eldobni emiatt egy kapcsolatot? Milyen tanulságok szűrődtek le abból, ha valaki később (huszonévesen) élte ki úgymond a "kamaszkorát"?

2017. jún. 14. 11:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Engem az elso baratom elegge korlatozott. O utalta a bulikat, en szerettem. Hivtam, nem jott velem, hat mentem a barataimmal nelkule. Es ebbol mindig veszekedes lett, hogy mi az hogy o minden szabadidejet velem tolti nekem meg vannak barataim es elmegyek nelkule bulizni. Emiatt nem is mentem a vegen mar. Pedig fiatal voltam, ki akartam bulizni magam, meg a rossz kapcsolatomban nem ereztem jol magam es azt szerettem volna ha ossze tudok jonni olyannal aki hozzam illik. Szakitottam vele. Nem csak emiatt, de o azt hallotta csak meg, hogy annyi a problemam vele, hogy ki akarom elni magam... hat grat :D aztan azota kieltem magam, buliztam pasiztam szorakoztam. Nem bantam meg egyaltalan :) azt mondta mindenki hogy meg fogom banni a szakitast. 4 ev eltelt, azota se banom egy cseppet sem :D


En annyira azt sem ertem, hogy valaki hogy tudja megbanni a szakitast. Marmint az elejen ugy erezheti oke... de evekkel kesobb nem fog rajonni hogy de banja. Addigra mar annyi minden tortent hogy semennyire nem erdekli az ex.

2017. jún. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
19 evesen kotottem le magam egy no melett 25 eves koromig tartott az az 6 evig majd ki dobott mert o mar nem szeret.. tanulsag egy no nem akkor szeret ha 1000xer hangoztatja , ha nem akkor ha csak melyen a szemedbe nez es annyit mond” nekem akkor sem kellene mas ha en lennek az egyetlen no a foldon! Nok tevhitekbe vannak azt hiszik mindig ok azok akik kitartoak voltak es soha nem mentek felre.. A fiatal korszakomat adtam egy lanyert , cserebe elgondolkodhatok rajta , hogy oroke nincs ..
2018. febr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!